gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Konulara mesaj yazarken çıkan Java Konsol hatası giderilmiştir.

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Merhaba değerli arkadaşlarım, Biliyorsunuz ki bizler vbulletinden den Xenforo adlı yeni forum scriptine geçtik. Bu geçiş sürece bizlere yaklaşık bi on gün kaybettirdi. Bu arada çıkan hatalarda cabası. En önemli hatalardan birisi olan, konulara mesaj yazarken yada gelişmiş cevaplamada kullanacağınız smile yada kelimelere link verme bölümü hatası giderilmiştir.

Dolayısı ile bu bölümden resim ekleme ve video ekleme hatasıda giderilmiş oldu.
    Bilginize sunar, hayırlı Ramazanlar dilerim.

Melekler Mekanı

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. mrveee35

mrveee35 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
Konulara mesaj yazarken çıkan Java Konsol hatası giderilmiştir. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mesajları Kısaltıp Yazarsak, :)

Mesajları Kısaltıp Yazarsak, :)

Cep telefonunda 2.mesaja gecmemek icin kimi zaman sesli harfleri yazmayiz, kimi zaman kelimeyi yari da keseriz kimi zamanda hic bi şey yazmayiz Bi de dusunceli tavirlar var tabi... Anlaşamama Giden: Slm Aytn Nbr? Gidiyo muyuz konsere? Geliyosan 1 gelmiyosan 2 cagri at!! (3 cagrı gelir...) Giden: Anladım yine Bahadirla gidiyosun di mi!! tamam ole olsun Gelen: Hayir gerizekali!! Ben istiyorum...
  2. Mesajı kısaltarak yazarsak olacağı bu..:)))

Mesajı kısaltarak yazarsak olacağı bu..:)))

Cep telefonunda 2mesaja gecmemek icin kimi zaman sesli harfleri yazmayiz, kimi zaman kelimeyi yari da keseriz kimi zamanda hic bi şey yazmayiz Bi de dusunceli tavirlar var tabi Anlaşamama Giden: Slm Aytn Nbr? Gidiyo muyuz konsere? Geliyosan 1 gelmiyosan 2 cagri at!! (3 cagrı gelir) Giden: Anladım yine Bahadirla gidiyosun di mi!! tamam ole olsun Gelen: Hayir gerizekali!! Ben...
  3. Rap Mesajları yazar mısınız

Rap Mesajları yazar mısınız

Benim gibi Rap sevenler sizleri bu sayfaya davet ediyorum ve sizlerden ya da rap mesajları bilen arkadaşlarımdan yeni ve değişik Rap Mesajları istiyorum:)
  4. kırmızı konsol çok şık

kırmızı konsol çok şık

kırmızı dekorasyon kırmızı mobilya Bu kırmızı konsol modelini çok şık konsol aynası ile tamalamak mümkün.
  5. Cuma günü için kutlama mesajları yazar mısınız

Cuma günü için kutlama mesajları yazar mısınız

Gurbetteyim, ailemden uzak çalışıyorum.Cumadan cumaya mutlaka mesaj atarım.Bu cuma da atabilmem için değişik cumna kutlama mesajları rica ediyorum sizden..

Sayfayı Paylaş