gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Konularım kilitli. Lüfen okuyunuz!!

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Sevgili arkadaşlar, Tarot açılımlarım sorunları olan arkadaşlara yardımcı olmak amacı ile açılmıştı.

Gördüğüm kadarı ile artık bu fal işine dönüştü..
    Amacını aştı yani..

Aylık açılım yapıyorum. Gelip bu dönem ne olacak diye soruyorsunuz..
    Bu dönem için açılımınızı yapıyorum, 15 gün sonra gelip bu dönem beni ne bekliyor diyorsunuz..
    Farkındamısınız tüm bunların..

Çalıştığım halde ben sizlere elimi uazatmaya çalışıyorum..
    Görüyorumki hem iş stresim hemde sizlerin istkleri hat safhada..

Bir tavsiyeniz varsa benimle paylaşın..

AYLIK AÇILIMLAR DEVAM EDECEK
    ÜYELERE ÖZEL AÇILIMIM BİR SÜRE KAPALI OLACAK.
    BUNUN SÜRESİNİ BİLMİYORUM.

Bu benim düşüncelerim.. Sizlerin varsa başka bir fikri paylaşsın.
    Severek yaptığım bu iş bana stres yapmaya başladı.
    Anlayacağınızı umuyorum..
    sevgiler
    handanca.

Son düzenleme: 18 Şubat 2010
  2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Haklısın canım madem stres yapıyo nasıl rahat oluyorsan öyle tarot açılımı yap en doğrusu bu olur

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    o kadar çok emek verdin kesinlikle isteklerin anlayışla karşılanmalı zaten çokta mantıklı .Stres yapman,yıpranman kimseyi mutlu etmez handan abla kararlarını sen verirsin ama uyarılarında dikkate alınmalı.

4. esmer şeker

esmer şeker Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  5. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Kesinlikle haklisin abla, komple kaldirsan bile anlarim.
    Ben tarot bakmadigim halde, kimi zaman sinir oluyorum.
    Tarot baktirmak istemek iyi. güzel, hosta KURALLARIDA okuyun arkadasim :sinirli:

Sen isini bilirsin abla :tik:

Saglicakla kal :):)

6. sevgi_melegi

sevgi_melegi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sizin anlayışınız ve sabrınıza hayranım Handanca Hanım. Belki siz farkında değilsiniz ama o kadar güzel şeyler yapıyorsunuz ki karşınızdaki insanlara hem de hiç karşılık beklemeden. Ben daha yeniyim ama genelde takip ediyorum eski yazılarınızı yorumlarınızı da , taktire şahan bir anlayışınız var. kendinizi nasıl rahat hissederseniz öyle davranın. size çok ihtiyacımız var:) ve gerçekten çok samimi bir şekilde sizi seviyor ve sayıyorum...

7. sessizprenses

sessizprenses Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    sen muhteşem bir insansın ablacım söylediklerinde haklısın
    en iyisini sen bilirsin:)

8. ayla

ayla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kendinizi nasıl hissedersniz bence öyle yapın sizin mutlulugunuz herşeyden önemlli

9. bilyana

bilyana Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Handancam, handancam diye hitap ediyorum çünkü öylesin. o kadar fedakar bir yapın var ki başka birşey demiyorum, sen bizim için o kadar çok şey yaptın ki şimdi dua ediyorum umarım herşey allah sana gani gani versin, mutlulukların en büyüğünü yaşarsın

10. Saharalı

Saharalı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayyyy handancam nereye gittiniz?:( Ben o kadar beğeniyor ve takdir ediyordum ki yaptığınız bu özverili işi, 15 günü zor tamamlıyordum. ben burda yabancı bir ülkede tek başımayım, sizinle olan 15 günde bir yaptığımız dialoğu zor bekliyordum. belki farkında değildiniz ama bana öyle destek veriyordunuz ki anlatamam. gurbetteyim ve tek başımayım etrafımda hiç tanıdığım türk yok, herkes yabancı. sizin benim için yaptığınız tarot açılımları bana terapi gibi geliyordu. sanki kız kardeşimle dertleşiyordum. yine de bu zamana kadar bana ayırdığınız zaman için size çok ama çok teşekkür ediyorum. size inanın çok ihtiyacım var ama kararınıza saygı duyuyorum. ama bilin ki siz farkında olmadan birçok insanın dert ortağısınız ve yardımcı oluyorsunuz, Allah her daim sizin yanınızda olması dileğimle. sizi çok seviyorum. keşke bir daha yazışma şansım olabilse...

11. esma-yurtkul

esma-yurtkul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Handanca Hanım merhaba,
    tarot falını sadece sorunları olan kişilere bakmak istiyorum ama konu artık çok saptırıldı demişsiniz ya benim bir tavsiyem var tarot bölümlerinde
    Sevgili Melekler İlişkinizdeki gelişmeleri ve yenilikleri hatta size verilecek tavsiyeleri bilmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.
    Melekler Mekanı - Aşk Tarot baktıracaklar buraya (yanlızca ilişkisi olanlar)

Burçlarınızı bana yazıp, açıkça sorununuzu yazarsanız kartlar size daha net yardımcı olur.

Klasik Rider destesinden 22 Arcana kartlarla bakacağım.

bence burdaki girişi revize edin. çünkü bu şekilde yazınca elbette herkes ilişkisiyle ilgili birşeyler bilmek istiyor ve tarot talebinde bulunuyor.Girişteki bilgileri değiştirerek gerçekten kimler için bakmak istediğinizi belirtin. Yaptığınız karşılıksız desteğin inanın hakkı ödenemez, ben de çünkü eğitimciyim ve gönüllü öğretmenlik yapıyorum muhtaç çocuklar için ve sizi çok iyi anlıyorum zamanınızı ve özverinizi kullanıyorsunuz ve bunu karşılıksız yapmanız sizin ne kadar farklı biri olduğunuzu ortaya koyuyor. Belki bizler biraz abartmışızdır. Ne yazık ki biz türklerde bu fal merakı hat safhada:). Size önerim giriş kısmını değiştirmeniz ve bakmak istediğiniz kişiler ile ilgili biraz daha açık bilgiler yazmanız. Belki o zaman problem ortadan kalkar, sizi de üzmemiş oluruz. Size dostça tavsiyem eğer elinizde böyle bir nimet varsa yani bence bu Allah'ın bir lütfu yerinizde olsam hislerimi yardımcı olabileceğim herkes için kullanırdım. Çok özelsiniz ve hisleriniz gerçekten çok güçlü. Kırıldığınız noktalar var belki ama ne olur dönün ve sizi sevenleri tekrar kucaklayın. Yaşınız ne bilmiyorum ama belki de hislerinizin sağladığı bir olgunluk ve samimiyet var sizde. Kendinize çok ama çok iyi bakın

12. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    canım bencede haklısın gerçekten tam bir fal işine dönüştü artık sizede stres yaptığını farketmiştim bende sen kendini nasıl hissediyosan öğle davran hakkındır.....

13. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Handanca,
    sizi o kadar iyi anlıyorum ki bazen insan uzaklaşmak istiyor sanki yok olmak istiyor bir süreliğine , siz o kadar güzel birşey yapıyorsunuz ki bizim tarot uzmanımız değil psikoloğumuzsunuz!!! bence sizi bu kadar seven ve ihtiyacı olan insanları yalnız bırakmaz geri dönersiniz. sizi seviyorum

14. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de handancanın sabrına ,özverisine hayranım..Hepimize çok hakkın geçti.Kolay değil o kadar kişiye bakmak,yorumları yazmak...N e desek boş...Dinlen canım ..

15. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Rica ederim bireysel düşünmeyin. Hiç bir hata yok başlıkta..
    Bana açılım yaptıranların hepsi hatalı demedim..
    Artık gelecekten haber vermem için -fal gibi- bakmama yönlendiriyorsunuz beni.
    Ben tavsiye veririm dedim mesajda.
    Yani geçiyorken uğradım 30 mesajda tamam. yada 15 gün bekledim oldu..
    şimdi Tekrar bak gibi oldu..
    Beni anlamanız için atılan mesajları tek tek okumanız lazım..
    Ne yazarsanız yazın başlığa, Yazdıklarım sizlerin anladığı kadardır.

Son düzenleme: 17 Şubat 2010
Konularım kilitli. Lüfen okuyunuz!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kilo alamıyorsanız bu konuyu mutlaka okuyun!

kilo alamıyorsanız bu konuyu mutlaka okuyun!

kilo alamıyorsanız nesquik faydaları nesquik yararları Çevremizde kilo vermek isteyenlerin aksine kilo almak isteyenlerin de karşımıza çıktığına tanık olmuşuzdur. Çevremizde kilo vermek isteyenlerin aksine kilo almak isteyenlerin de karşımıza çıktığına tanık olmuşuzdur. Öncelikle enerji tüketiminin enerji harcamasından az olduğu durumlarda kilo alamama...
  2. Okuyun

Okuyun

ALİCENAPLIK, ADİL HÜKÜMDAR, KUDRETLİ KİŞİ VE ÇEVRE... Yazan: Okay Gönensin Molla Camî, iki konuda “alicenaplık” olduğunu söylüyor. Birisi şudur: Dostlarında, arkadaşlarında her lahza yüzlerce kusur görsen bile onları affetmelisin. İkincisi de şudur: Hiçbir zaman öyle bir şey yapmamalısın ki, sonunda özür dilemek zorunda kalasın. Alicenaplık, kardeşlerini mazur görmek demektir....
  3. sinirlenince bu konuyu okuyun

sinirlenince bu konuyu okuyun

Adam yeni kamyonuna bakmak için evinden çıktığında, üç yaşındaki oğlunun gayet mutlu bir biçimde elindeki çekiçle kamyonunun kaportasını mahvettiğini görmüş. Hemen oğlunun yanına koşmuş ve çocuğun eline çekiçle vurmaya başlamış. Biraz sakinleşince oğlunu hemen hastaneye götürmüş. Doktor, çocuğun kırılan kemiklerini kurtarmaya çalıştıysa da elinden bir şey gelmemiş ve çocuğun iki elinin...
  4. kilitli yürekler

kilitli yürekler

kilitli kalp resimleri kilitli kalp avatarları resmi kilitli kalpler... kilitli kalp sahipleri çok... anahtar sahipleride...

Sayfayı Paylaş