Konumuz sadece 'aşk' melekler :) aşık olan aşkı tadan merak eden meleklerimiz buraya

MeLOo

Daimi Üye
Üye
Konumuz sadece 'aşk' melekler :) aşık olan aşkı tadan merak eden meleklerimiz buraya
asistayla
eyyy aşkkk sen nelere kadirsin adamı deli divane edersin... edermişsin de gerçekten :D:D insana yapmam dediği herşeyi yaptırtan acı çektiren ağlatan belki ilk kez nefreti tattıran ama mutluluğunda da herşeye değer dedirten kısaca bütün duyguları içinde barındırabilen tek gerçek aşk :) şimdi melekler aşık olan , aşkı arayan, aşkı yaşayanlar buraya duygularımızı paylaşalım :şerefe:

Şu sıralar aşkın hiç güzel bir duygu olmadığını düşünüyorum sevgilimle aram bozuk olduğu içün olabilir. Aramız düzelir fikirlerim değişirse burdan sizi haberdar ederim :D:D

ilk görüşte aşka inanmayanlardanım ben daha doğrusu o ilişkilerin geleceğinin olduğuna inanmam. sevdikden sonra aşık oldum ben :D:D her yanına gidişte kalbim çarpardı aylarca hemde :D:D gözlerine bakamazdım hiç hele aşık olduğumu sölediğimde yüzüne bakamamıştım kıpkırmızı bi suratla bakmamam iyide olmuş gerçi :D:D kavga ettiğimde de öylesine kızardım ki tanıyamazdım kendimi taakiii o sarılana kadar :D:D tanıyamadım kendimi söylediğim tüm büyük lafları yuttum bööylesine leyla olmuştum ben hahaha

Aşşşkk......! bence herkesin bu hayatta yaşaması gereken bir duygu kesinlikle... Ve ben bu şanslı insanlardan olduğumu düşünüyorumm.. sevdiğime inanılmaz derecede aşığım onu çok seviyorum .. Hani bir idda varya aşkın ömrü 3 yıl.. İnanmıyorum buna ben bence sonsuz aşklar vardır .. SEvgilim benim yaa iyi ki var iyi ki hayatımda benim.. iyi ki benim aşkım ..Hala yanına giderken inanılmaz heyecanla gittiğim hayatımın özel insanı!!!!!!

Geri