gebe
  1. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63

Konumuz sadece 'aşk' melekler :) aşık olan aşkı tadan merak eden meleklerimiz buraya

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında MeLOo tarafından paylaşıldı.

asistayla eyyy aşkkk sen nelere kadirsin adamı deli divane edersin... edermişsin de gerçekten :D:D insana yapmam dediği herşeyi yaptırtan acı çektiren ağlatan belki ilk kez nefreti tattıran ama mutluluğunda da herşeye değer dedirten kısaca bütün duyguları içinde barındırabilen tek gerçek aşk :) şimdi melekler aşık olan , aşkı arayan, aşkı yaşayanlar buraya duygularımızı paylaşalım :şerefe:

AuSSie-AnGeL ve EnCey bunu beğendi.
  2. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Şu sıralar aşkın hiç güzel bir duygu olmadığını düşünüyorum sevgilimle aram bozuk olduğu içün olabilir. Aramız düzelir fikirlerim değişirse burdan sizi haberdar ederim :D:D

3. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    ilk görüşte aşka inanmayanlardanım ben daha doğrusu o ilişkilerin geleceğinin olduğuna inanmam. sevdikden sonra aşık oldum ben :D:D her yanına gidişte kalbim çarpardı aylarca hemde :D:D gözlerine bakamazdım hiç hele aşık olduğumu sölediğimde yüzüne bakamamıştım kıpkırmızı bi suratla bakmamam iyide olmuş gerçi :D:D kavga ettiğimde de öylesine kızardım ki tanıyamazdım kendimi taakiii o sarılana kadar :D:D tanıyamadım kendimi söylediğim tüm büyük lafları yuttum bööylesine leyla olmuştum ben hahaha

4. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Aşşşkk......! bence herkesin bu hayatta yaşaması gereken bir duygu kesinlikle... Ve ben bu şanslı insanlardan olduğumu düşünüyorumm.. sevdiğime inanılmaz derecede aşığım onu çok seviyorum .. Hani bir idda varya aşkın ömrü 3 yıl.. İnanmıyorum buna ben bence sonsuz aşklar vardır .. SEvgilim benim yaa iyi ki var iyi ki hayatımda benim.. iyi ki benim aşkım ..Hala yanına giderken inanılmaz heyecanla gittiğim hayatımın özel insanı!!!!!!

cns_01 ve AuSSie-AnGeL bunu beğendi.
Konumuz sadece 'aşk' melekler :) aşık olan aşkı tadan merak eden meleklerimiz buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşık meleklere özel aşk diyeti

Aşık meleklere özel aşk diyeti

aşk diyeti aşıklar diyeti aşk diyeti listesi önerileri uygulamaları hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Konumuzunda başlığından anladığınız gibi bu diyet aşık olan herkese gelsin Melek'lerim:) Sevgiliniz zayıflamak istiyor ya da siz zayıflamak istiyorum mu diyorsunuz? O halde eğlenceli diyetler arasından sizler için seçtiğimiz aşk diyeti tamda size göre Melek'ler. Hem eğlenceli hemde hızlı...
  2. padişah eşlerini merak eden melekler buraya......

padişah eşlerini merak eden melekler buraya......

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Hamileyken Tekrar Hamile Kalınır mı Diye Merak Eden Melekler Buraya

Hamileyken Tekrar Hamile Kalınır mı Diye Merak Eden Melekler Buraya

hamileyken hamile kalmak,hamileyken hamile kalınır mı, Arkadaşlar bazen gebeyken çok merak edenler olabilir hamileyken tekrar hamile kalınabilinir mi diye işte bunun cevabı burada ben bir defasında böyle bir durumu haberlerde dinlemiştim şimdi sizlere o haberden bir alıntı yapacağım ve sonrasında konumuza döneceğim aslında çok az rastlanan bir durum ama bazen bu tip olaylar olabiliyor işte...
  4. hürrem sultanın saç rengini merak eden melekler buraya

hürrem sultanın saç rengini merak eden melekler buraya

hürrem sultan rengi saçlar muhteşem yüzyıl hürrem sultanın saç rengi muhteşem yüzyıl dizisindeki başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çeken meryem üzerli,kadınların da idolü olmuştur.her yaptığı ,taktığı,giyimi, ve saç rengi eminim bütün kadınların ilgisini çekmiştir. Hürrem Rengi Saçlar Moda. Pek çok kadın Hürrem Sultan’ın saç modeli, rengi ve dalgalarını kullanıyor. Bu dönem...
  5. Sezeryanla Doğum Hangi Durumlarda Zorunlu dur Diye Merak Eden Melekler Buraya

Sezeryanla Doğum Hangi Durumlarda Zorunlu dur Diye Merak Eden Melekler Buraya

sezeryanla doğum,sezeryanla doğum yapanlar, Melekler Sezaryanla doğum yapmayı belkide aranızda düşüneniz vardır ama hangi durumlarda daha zorunludur bunu öğrenelim ve mümkünse zorunlu olmadıkçca normal doğumu tercih edelim derim uzmanlarda zorunlu olmadıkça normal doğumu tavsiye ediyorlar sizler ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama bir konumuza göz atalım bakalım sezaryanla doğum hangi...

Sayfayı Paylaş