gebe
  1. melek plus

melek plus Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8

Konuş sevdiğim

Konu, 'Çöplük' kısmında melek plus tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Konuş sevdiğim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sussanda konuş!

Sussanda konuş!

Uluslararası dilsizler alfabesi harf harf sıralanmış.... kimsenin ne konuştuğunuzu bilmesini istemiyorsanız en geçerli yol bizce... Tabii herkes aynı yolu tercih etmezse.... Ahanda Siteye Gidiş ...go to website
  2. Chris konuştu

Chris konuştu

chris dakota hayatı ünlü şarkıcı Rihanna ya şiddet uyguladığı için başı dertte olan Chris Brown nihayet suskunluğu bozdu ve bakalım kendisini nasıl savundu..... BİZİMKİ AŞIK ATIŞMASIYDI! SEVGİLİSİ RİHANNA'YI DÖVDÜĞÜ İÇİN TUTUKSUZ YARGILANAN CHRİS BROWN, AVUKATLARI ARACILIĞIYLA SAVUNMASINI SUNDU. Rihanna'yla yaşadığı olayı 'aşık atışması' olarak nitelendiren Brown'un avukatları; ünlü...
  3. Gülçin Konuştu

Gülçin Konuştu

sevilen gruplardan Hepsi Grubunda bir ayrılık yaşanmıştı bununla ilgili değişik iddialar ortaya atılmıştı gruptan ayrılan Gülçin Ergül konu ile ilgili gerekli açıklamaları yaptı....... AMACI ALBÜM PARA BAHANE HEPSİ GRUBUNDAN EVLENİP DUBAİ’YE YERLEŞECEĞİ İÇİN AYRILDIĞI KONUŞULAN GÜLÇİN ERGÜL, DÜZENLEDİĞİ BASIN TOPLANTISINDA ASIL PROBLEMİN PARA OLDUĞUNU SÖYLEDİ. Bu açıklamaya yanıt ise...
  4. Ataizi konuştu

Ataizi konuştu

kadınların sexobjesi olarak görüldüğü dünyada bi yerlerini açanlara Hande Atazi ne gibi göndermeler yaptı......... ÇİRKİN YERLERİN AÇILMASI SEKSİ Mİ! HANDE ATAİZİ, KOMBİNEZOON.COM İSİMLİ MODA SİTESİNE STİL SIRLARINI ANLATTI. 'GECE GİYDİĞİNİ GÜNDÜZ DE GİY' TAVSİYESİNDE BULUNAN OYUNCU, 'DAMALI EŞEK GİBİ GİYİNMEM' DİYOR.. Su sıralar Amerika'da olan Hande Ataizi, moda sitesi...
  5. sevdiğim

sevdiğim

SEN DESEM SENİ BİLİRMİSİN, SEN DİYE BİR DESEN ÇİZEBİLİRMİSİN.BİR MESKEN BULAMADIM KENDİME.BÜYÜK AŞKLAR VARDIR HANİ BİLİRMİSİN. ELLER BANA KALPSİZSİN DİYORLAR, DOĞRU ÇÜNKÜ KALBİMİN SENDE OLDUĞUNU BİLMİYORLAR. SENİ HER ÖZLEDİĞİMDE KALBİME BİR YILDIZ ÇİZİYORUM. SENİ NE KADARMI ÖZLEDİM? ARTIK KALBİMDE BİR GÖKYÜZÜM VAR. ÇÜNKÜ SENİ SEVİYORUM. DUYUYORUM SANA DOKUNAMAMANIN EZİKLİĞİNİ VE...

Sayfayı Paylaş