gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Konuşan hayvanlar : )

Konu, 'Komik Resimler' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

konuşan hayvan resimleri konuşan hayvanlar Aaa hayvanlarda konuşurmu demeyin: ) buyrun...

Konuşan hayvanlar : ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yürekleriyle Konuşan,

Yürekleriyle Konuşan,

Bir kadını tanımak... Bütün gel-gitleri, kaprisleri, küçük şımarıklıkları, korkuları, şaşkınlıkları, hercailikleri, hayal kırıklıkları, aşkları, terkedilişleri, başarıları, başarısızlıkları, kurnazlıkları, saflıkları, çocuk ağızları, şirinlikleri, küçük yalanları, büyük itirafları, kocaman yürekleri ile kendi olmaya çalışan kadınları tanımak. Bir kadını sevmekle başlar her şey, ama bir kadını...
  2. Kur'an İle Konuşan Kadın

Kur'an İle Konuşan Kadın

Kur'an İle Konuşan Kadın Tebe-i Tâbiîn neslinden Abdullah ibn Mübarek r.aleyh anlatıyor: Hacca gidiyordum. Irak-Suriye topraklarından geçerken yalnız bir kadına rastladım. Selâm verdim; selâmımı "Söz olarak Rahîm bir Rabden selâm sözüdür onların duyacağı" (Yâ-Sîn: 58) âyetiyle aldı. "Buralarda ne yapıyorsun?" diye sordum. "ALLAH kimi yoldan...
  3. Konuşan Avatarlar

Konuşan Avatarlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Konuşan Şarkılar

Konuşan Şarkılar

şarkılarla diyalog Konuşan albümler çıktı artık bunlar satıyo bizde sizlere bir kaç örnegini sunuyoruzzzz yildiz tilbe- seni o sanmistim hande yener - uzgunum o kadin ben degilim celik - afedersin izel - eyvallah berksan - opuselim mi petek dincoz- git isine kenan dogulu- bir kereden hicbirsey olmaz gulben ergen- kandiramazsin beni celik - benimle evlenir misin kayahan - neden...
  5. geç konuşan çocuklar

geç konuşan çocuklar

konuşamayan bebekler geç konuşan bebekler Konuşma ve dil gelişimi iletişim ve sosyal hayatın en önemli öğesidir. Kişi iletişim araçları ile kendini ifade eder ve hayatını devam ettirir. Konuşma ve iletişimin eksik kaldığı bir hayatta bir çok sıkıntının gelişmesi açısından zemin hazırlanmış olur. Çocuk ilk doğduğu günden beri sürekli olarak psikososyal ve psikomotor gelişim süreci...

Sayfayı Paylaş