gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Konuşan Resimler (Süper)

Konu, 'Çöplük' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Konuşan Resimler (Süper)

emegıne saglık..canım

Konuşan Resimler (Süper) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Süper Resimler...!!!

Süper Resimler...!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. KonuŞan Resİmler Bakin

KonuŞan Resİmler Bakin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. konuşan resimlere bakarmısınız

konuşan resimlere bakarmısınız

Hayvanlarda Bile Sevgi Var Beni yürüten Kim Bu Hayat Yolunda ? Zehirlenen Gençlik Gülen Yüz Narin Bir Kuş Che'nin Sonu Dünyada Cennet Eşşeğe Yazık Değilmi Balinanın Doğumu ve Anne Şefkati Bırakıp Gitmiyor Çocuk - Maşallah deyin Gözlere Dertleri Bir Süreliğinede Olsa Unutturan Güzel Uyku Bir Çiçekteki Büyük Sanat ! Milyonların Buluşması...
  4. Konuşan düşündüren resimler..

Konuşan düşündüren resimler..

düşündüren resimler düsündüren resimler dusunduren düşündüren resim konuşan insan resmi
  5. Konuşan Hatta Bağıran Resimler...

Konuşan Hatta Bağıran Resimler...

bağıran kadın resimleri bağıran kadın oyunu konuşan oyunu İşte sanat diye ben buna derim. Bence sanat sadece insanlarda hoş duygular yaratan güzellikleri gösteren birşey değil... olmamalı... Bazen insana tokat gibi vurmalı kendine getirmeli ben ne yapıyorum dedirtmeli aynı bu resimlerdeki gibi... Çok şey saklı bu resimlerde aslında o kadar ustaca anlatılmış ki resimlerdeki anlamlar yeter ki...

Sayfayı Paylaş