gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

konuşmakla ilgili özlü sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sessizlikle ilgili sözler susmakla ilgili sözler konuşmakla boş konuşmakla susmakla anlamlı hatalı düşünmek sahibine hatalı konusmak herkese zarar verir montesquieu

konuştugunuz konu degıl kımınle konustugunuz konu önemlidir
    paskal

size inanmalarını ıstıyorsanız konusmalarınızda kendınızden söz etmeyınız
    paskal

senı istemeyene sözünü dinlemeyene konusmanı beyenmeyene gitme
    platon

kabul etmesenızde dogru söz herzaman gecerlıdır
    benjamın franklın

söyledıgınız güzel sözlerın meyvesını ilerde gorursunuz
    m.gandhı

erdemli insan konusmalarında yumusak davranıslarında kararlı olmaya calısır
    confucıus

az bilgısı olup cok konusan parası olmayıp cok harcayana benzer
    napoleon

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çok konuşmamayı , iyi dinlemeyi öğütleyen birkaç sözü sizlerle paylaşmak isterim ; “Konuşmak bir ihtiyaç ama susmak bir sanattır ” “Söz ok gibidir Senden çıktı mı, artık sen ona değil, o sana hakim olur ” “Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, işitenin yararlandığı sözdür ”

konuşmakla ilgili özlü sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayvanlarla ilgili özlü sözler

Hayvanlarla ilgili özlü sözler

eşek ile ilgili sözler eşekle ilgili sözler eşek ile atasözleri sözleri Hayvanlarla ilgili özlü sözler arıyorsanız işte sizler için aradığınız özlü sözler KÖPEK 1- Aç it fırın (duvarı) deler (yarar) 2- Akılsız iti yol kocatır 3- Al it, kara it, hepsi bir it 4- Bakmakla usta olunsa, köpekler kasap olurdu 5- Çoban köpeği ne yer, ne yedirir 6- Düğün kemiğiyle köpek tavlanmaz 7- Eceli gelen it...
  2. Boş konuşmakla ilgili  Deyim, atasözü ve özlü söz

Boş konuşmakla ilgili Deyim, atasözü ve özlü söz

Boş konuşmakla ilgili deyim,atasözü veya özlü söz yazar mısınız allah razı olsun :)
  3. hoşgörüyle ilgili özlü sözler

hoşgörüyle ilgili özlü sözler

hoşgörü ile ilgili yazı hoşgörüyle ilgili sözler Hoşgörü, insanlığın doğasında var olan ama çoğunun zaman zaman gösteremediği ya da yitirdiği bir duygu... Biz de bu yazımızda hoşgörüyle ilgili güzel sözler arayan melek'lerimnize ve misafirlerimize hoşgörü ile ilgili yazıalr sunuyoruz. Sevdiğinin kusurlarını hoş görmeyen,sevmiyor demektir. Goethe Hoşgörü, en iyi dindir. Victor Hugo...
  4. Yaşamla İlgili Özlü Sözler

Yaşamla İlgili Özlü Sözler

Yaşamla İlgili Özlü Sözler - Yaşamla İlgili güzel sözler var mı? Arkadaşlar bana acil Yaşamla İlgili Özlü Sözler lazım bana önerilerinizi bekliyorum
  5. Vicdanla İlgili Özlü Sözler

Vicdanla İlgili Özlü Sözler

Vicdanla İlgili Özlü Sözler yazar mısınız bana lütfen. Çünkü vijdanını hatırlatmam gereken, içimi yakan biri var:(

Sayfayı Paylaş