Konuştuğum kişi eski sevgilisini unutamamış

• Konbuyu başlatan abcd1234
  • Başlangıç tarihi
A

abcd1234

Forum Okuru
Konuştuğum kişi eski sevgilisini unutamamış
eski sevgilisini unutamayan erkek nasıl davranır eski sevgilisini unutamayan erkek
merhabalar,

biliyorum siteye erkek üye olamaz diyeceksiniz ama ben bir erkeğim ve büyük bir derdim var çok acı çekiyorum. son çare olarak sizlere sığınıyorum. lütfen yardım edin. sadece sormak istediğim birkaç şey var. ona cevap aldıktan sonra forumdan uzaklaştırın beni umrumda değil. ama lütfen en azından bir cevap verirsiniz diye umuyorum.

18 yaşındayım. lise 3 'te sabahçı bir öğrenciyim. birgün öğlenciler sıraya girmek için aşağıda sıra olduğunda camdan bir kız gördüm. size tek birşey söyleyebilirim o anda hayatımda gördüğüm en güzel kızı gördüğümü düşündüm. ama hemen heyecan yapmamaya çalıştım yanımdaki arkadaşımdan ismini öğrendim. facebooktan ekledim. ufak bir muhabbetimiz oldu. fakat bilirsiniz sonuç olarak beni tanımıyor ve dolayısıyla soğuk davranıyordu. ve ben yavaş yavaş hoşlanmaya başlımıştım. günler içerisinde aşka dönüşecekti. ben hergün kahrolarak sevdiğim kıza biraz daha yakınkaşabilmek uğruna okulda büyük bir araştırmaya giriştim. 2-3 gün sonra okulun yarısı neredeyse biliyordu bu olayı.
neyse biz hala msnde arada sıradaa konusuyorduk. bizim tiyatro provamız olduğu için bazen okulda ekstradan kalıyorduk. biz prova sırasındayken aynı salonda hoşlandığım kızın da beden dersi oluyordu. arkadaşlarımın söylediği kadarı ile kız bir kaç kez bana bakmış ve gülümsemiş. bunu duyduğum anda nasıl sevindim bilemezsiniz. prova bitti evlere dağıldık. sonra yakın bir zamanda sevgilisi olduğunu öğrendim. hemde 3-4 senelik fakat araları biraz kötüydü. kız da benim ondan hoşlandığımı duymuş ve beni facebook msn gibi yerlerden silmişti. okulda gördüğümde sordum neden sildiğini bana sevgilisinin tanımadığı erkekleri sildiğini söyledi. tamam dedim. işte o anda biraz acı çekmeye başladım diyebilirim.

neyse birkaç hafta sonra beni facebooktan geri ekledi. tam onu düşündüğüm sırada. heyecan içinde kabul ettim neden ekledfiğini sordum içinden geldiğini söyledi. ben de tam o sıralarda liseler arası film yarışması için bir seneryo yazmıştım. ikinci baş rolü ona teklif ettim. ertesi gün okulda seneryoyu verebileceğimi söyledim. ertesi gün buluştuk 10-15 dk biraz sohbet ettik. sonra dersine girdi. o gün rahatsızlandım ertesi gün okula gidemedim.
o akşam mesaj attı bana okula gelmedin seni bekledim seneryoyu geri teslim edecektim sana diye.(seneryonun tek kopyası ondaydı). msnden konuştuk yaklaşık 3 saat. sevgilisindern ayrılmıştı. öyle muhabbet devam ederken bana sabah sersemliği ile çektiği bir fotoğrafı gönderdi gerçekten çok tatlı çıktığını belittim.. yani bilmiyorum kızlar genelde böyle rahat bir şekilde bu tür şeyler yapmazlar diye düşünüyorum. neyse ertesi gün okula gittim bizim çıkışımızda buluşamadık. onu göremediğim için çok üzülmüştüm. akşam son iki dersleri bedendi. okula gittim onlar beden dersindeyken. sınıfın erkekleri futbol opynuyordu kızların nerede olduğunu sordum. sınıftadırlar dedi. okulun binasının arkasından dolanırken tam köşeyi döndüğümde karşı köşeden o ve arkadaşlarının döndüğünü gördüm. sevdiğim kız "Sinan!"" diye gülümseyerek haykırdı bunu heyecan içinde yaptığına yemin edebilirim. neyse bende aynı şekilkde karşılık verdim. sınıfa çıktık yaklaşık 2 saat boyunca birlikte sohbet ettik. yanında arkadaşı vardı arada birbirlerini dürtüyorlardı. bu arad konuşma sırasında bazı yerlerde gülümsğyordu biraz sesli bir biçimde. çok hoşuma gitmişti.

bu arada bir detay kızın formspringinden okuduğum kadarı ile uzun boylu esmer erkeklerden hoşlanıyordu. ev bende tam tarif ettiği gibiyim. herneyse.

sohbet ettik seneyo hakkında konuştuk daha sonra ben oradan ayrıldım.
iki gün sonra ders çalışmak için okula erken gelmişleerdi. son iki dersime girmedim ve yine muhabbet ettik. yine arkadaşı vardı yanında. bana onu ilk nasıl gördüğümü neler yaptığımı falan sordu. bende tüm ayrıntıları ile onun için ne kadar çabaladığımı neler yaptığımı anlattım. gülümseyerek dinledi hepsini.
bu arada ben ona buluşma teklif ettim bir zaman için. arkadaşı siz sonuçta zaten konuşuyoırsunuz herşey çok çabuk gelişti bence biraz zaman tanıyın dedi. tamam dedim.

iki üç geçti yine msnden konuşuyorduk çok osğuk davrandı gibime geldi. klasik kısa cevaplar falan. önceki konuşmalarımız kesinlikle çok daha iyiydi. ben yine çok üzüldüm beni istemediğini düşündüm.
arkadaşına mesaj attım. kızın haberi olmasın ama ben onu gerçekten çok seviyorum ve hakıkımdaki düşüncelerini merak ediyorum diye.
kız bana sevdiğim kızın hala eski çıktığından hoşlandığını falan söyledi sen yinede fazla ümitlenme dedi.
o gece uyuyamadım. 2-3 tablet uyku ilacı aldım unutabilmek takmamak için ama sabah kalktığımda herşey aynıydı.

şimdi 3-4 gün sonra bizim kısa filmin çekimleri var. kız 3-4 yıllık sevgilisinde ayrı. ama hala onu seviyor olabilir. normaldir. 3-4 sene az değil unutsa zaten saçma olurdu.
herneyse lütfen bu duruma bir yorum yapın ne yapabilirim? ne yapmalıyım? kesinlikle ben bu kızı unutamam. onun kalbini kazanmak istiyorum.
cem adrian hastası sürekli onu paylaşıyor. bir konser biletini alsam kitabının arasına falan koysam bir şansım olur mu? önümüzdeki film çekimlerinde ona nasıl davranmalıyım?

çok teşekkür ederim eğer beni dinlediyseniz...

öncelikle senin gibi bi sevene sahip olduğu için çok şanslı..ilgi alanların çok hoşuma gitti.kısa film senaryo vs..3-4 yıllık sevgilisine alışkanlık duyduğu için unutamıyor olabilir.Belki gerçekten onu seviyordur.boşluğa düştüğü zamanda seninle konuşmuş sevgilisini unutmaya çalışmış,tekrar soğuk davrandıysa belki aralarında sıcak bir gelişme olmuştur..Yani demek istediğim ondan hoşlandığını bildiği için kafası karışmış..eski sevgilisinden kopamıyor olabilir,ama sende onu heyecanlandırıyorsundur.Sana tek diyeceğim şu kesinlikle o kızın aklından sevgilisi çıkmadığı sürece gidip yüzüne karşı açılma,aksine sende soğuk davran.Belki böyle davranman onun tekrar sevgilisine dönmesine sebep olucak.ilişkisini kurtarmaya calısıcak,ona iyi davrandığın sürece sana istedği gibi davranabilir.kendinden emin olduğu zaman zaten ikiniz aranızda net bir seçim yapar diye düşünüyorum :)

Yapcak pek birseyin yok rahat ol,rahat davran,cok uzerine dusmeden onun hoslandigi seyleri yap,her insan birisi tarafindan begenilmekten.sevilmekten hoslanir eminim o da hoslanir.Cok acele etme oluruna birak fakat uzak durma yakininda ol.

Kizlar baskici ve israrci kisilerden hoslanmazlar,aradaki mesafeyi korumalisin,hem uzak durup hem yakin olmalisin.Yani onunda hayatina yasamasina izin vererek yaninda olmaya calis.kolay gelsin.

eger ısrarcı ve devamlı sevdiğini belli edersen sadece oyuncagı olursun.
her ayrıldıgından senle konuşup hayatını bahveder. O başkasını seviyorsaa uzaktma bence. içten içe bitir onu. Vazgeçilmez diye bişey yoktur helede hiç birşey yaşamadıktan sonra ;)
onun içinde zor kaç sene olmuş sonuçta.
ama sen sakin davran eskisi gibi davranmaya calış. karşılaştıgında naber de ama devamını getirme uzak tut kendinden biraz.
git gide azalcaktır.

dediğim gibi sevdiğiin ve hiç vazgeçmedigini anlarsa sadece boş zamanlarını dolduran biri olursun. ;)
dikkatli ol o yüzden.

Arkadaşım merhaba.
Çabucak unutsa sana gelse hata olurdu.
Biraz oluruna bırak,zaman lazım.
Hemen pat diye olmaz bu işler.
Sıkmada peşinide bırakma abla tavsiyesi.

Hepize gerçekten çok teşekkür ediyorum beni geri çevirmeyip verdiğiniz tavsiyeler için. Bende öyle düşünmüştüm ilgimi belli etmemeye çalışacağım zaten büyük ihtimalle sevgilisine dönmeye kalkarsa red edilecek. çünkü sevgilisi başkasından hoşlanıyormuş öyle duymuştum. şimdi yapacağım tek şey sizin de belirttiğiniz gibi ne uzak ne yakın olmak olacak. zamanla az da eksikliğimi hisseder diye düşünüyorum.

hepinize çok teşekkür ediyorum tekrardan. :)

birde ekleyecegim birşey var benim.
'öyle duymuştum, şunu demiş' felan deme.
kimseye güvenme. Herkes bişeyler der.

yardımcı olabildiysek ne mutlu bize. ;)

Arkadaşlarım, size gereken yardımı yapıp önerilerde bulunmuşlar. Zira şimdi üyeliğinizi siteden siliyorum. Dilerim ki, sevdiğinz kişi de sizi sever. ALLAH yardımcınız olsun...

bu olay benımde basıma geldı ama benımle cıkıyoduu epey yakınlasmaya baslamsıtık onu unuttugunu soyluyordu ben ustelıordum unuttum bdha hatırlatma dıordu... bazen yanımda uzaklara dalıordu bısemı oldu dedıgımde hayır askm dıyıp gecıstırıordu...
bıı gun oncesı hersey gzldı guzel bı gezdık sabh tan aksama hayatımın enguzel gunuyduu... her aksam knsuyorduk ama o aksam halısag macı oldugu ıcın erken knsup ben uyumustum sabah oldugunda bana cok soguk knsmaya baslamıstı bısemı old bı yanlıs mı yaptım dedıgımde hayır dııyordu ve daha dayanamayıp bana ruyasında onu gordugunu ve aglıcak druma geldıgını ve gece ona msj attıgını ve knstuklarını soledı.ee sonuc dedım ve bana ben onu hala unutamadım denedım olmadı bana ne desen haklısın dedıi... o an basıma kaynar sular dokulmustu o hıc oyle bırı degıldıı cok agladım ben napcamı bılmıorm smdı her ablammn ynna gıttıgımde oda orda calısıo onu goruyorum ablam onun ınadına gelıceksın dıor napcamı bılmıorm :( ofyaaa yardımcı olun lutfen..

Geri