gebe
  1. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

Konuya resim yükleme

Konu, 'Üye Yardım Bölümü' kısmında *Gizemli Kıs* tarafından paylaşıldı.

ÖNEMLİ NOT : Açık saçık resimler kanlı görüntülerin yüklenmesi KESİNLİKLE YASAKTIR. Arkadaşlar yeni versiyon nedeniyle bir kaç arkadaşımız konulara resim yüklemeyi başaramamış aramızda bilmeyenler varsa lütfen baksın....

yükleme yapamadıkları için başka siteden resmi kopyalayım konu açmakta kullanmayın çünkü o sitenin adresi çıkıyor...

kolay gelsin...

Son düzenleme: 25 Ocak 2011
    ßeLeN bunu beğendi.
  2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    offf!!! cok karışık yahuuu buuu gizemlim ne ettin sen böle......

3. يeKe®îм

يeKe®îм Forum Okuru

Sağol canım bilgi için

4. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    teşekkürler

5. ay17

ay17 Forum Okuru

yardim.... ya ben konu acmak istiyorum.ama resim yukleyemiyorum.yardimci olun.soyle yaziyor.
    ay17, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:
    Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
    Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.
    ne yani uyeliyimmi yasak.anlamadim.

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Mail kutuna gelen mesajdan üyeliğini aktifleştirdin mi canım..? Muhtemelen önemsiz kutusuna gelmiştir. yine sorun yaşarsan haber ver yeter..

7. ay17

ay17 Forum Okuru

tesekkur ederim ilgilendiyin icin.ama hala yukarida anlatilan gibi yapilmiyor.ama baska caresini buldum.konu bile acdim:) biraz zor oluyo ama napalim.

8. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    gizemlicim ya ben resim yükleye tıkladıktan sonra karsıma no image hosted die bi yazı cıkıyo sayfayı acmıyo yani neden acaba bi fikrin varmı

9. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

Canım artık normal üyeler resim yükleme yapamıyor...

10. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Konu Sabitlenmiştir.

ßeLeN bunu beğendi.
Konuya resim yükleme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İmzaya Resim Yükleme Resimli Anlatım

İmzaya Resim Yükleme Resimli Anlatım

BURADA İKİNCİ İŞLEM MELEKLERİM :D:D:D BUDA SON AŞAMA :D:D:D
  2. Resim yükleme hakkında

Resim yükleme hakkında

Merhabalar, resim yükle menüsü güzel bir işlev fakat kullanım açısından dahada kolaylaştırılabilir. Çoklu resim yükleme işi kolaylaştırıyor tamam ama diğer kısımlar vakit kaybına neden oluyor.. Her sayfada 2 resim olması ve paging ler kullanımı zorlaştırıyor boyutları ufaltıp bir sayfaya daha fazla resim önizlemesi eklenebilir. Tüm resimleri sil gibi bir fonksiyon eklenebilir.. Hatta mesaj...
  3. resim yükleme

resim yükleme

profilime resim yüklemeyi beceremedi bir türlü :küstüm: yardımcı olur musunuz :)
  4. Konuya sitemizden yüklenmiş resimleri atmak ve etiket oluşturmak hakkında video

Konuya sitemizden yüklenmiş resimleri atmak ve etiket oluşturmak hakkında video

Açacak olduğunuz konularda mutlak suretle bir iki alakalı etiket ve resim istiyoruz sevgili arkadaşlarım. Kayıtlı kullanıcılara görünecek şekilde site logomuzun altına Yüklenmiş Resimler sekmesi yerleştirdim buradan resimleri atabileceksiniz. Hazırlamış olduğum videodan, bu durumu daha iyi kavrayacağınızı düşünüyorum. Tüm Editörlerimizin bu hussusta hassasiyet göstermesini rica ediyorum....
  5. resim yükleme yetkim yok mu?

resim yükleme yetkim yok mu?

arkadaşlar ben gece elbiseleri aadlı konu açma istiyordum ama resimleri yükleyemedim Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz. Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebili bunlar vardı ama e-mailimde hesabınız aktifleştirilmiştir yazıyordu anlamadım :grev::grev:

Sayfayı Paylaş