gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kop Gel Günahlarından

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Kop Gel Günahlarından
    emeğine sağlıııık

3. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

emeğinize sağlık.

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık canım benim

5. semazen

semazen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Emeklerine sağlık canımm

Kop Gel Günahlarından konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın Nur Yengi - Kop Da Gel

Aşkın Nur Yengi - Kop Da Gel

Aşkın Nur Yengi - Kop Da Gel çok mü gördün bırakıp gittin batıyor güneşim bir masaldım unutuldum inan bana yoktur eşim yine ben sana hasret anlamadın hayret mevsimler tükettim yar nereye kadar sürer bu oyun kastediyor canıma kurtulamam elindeyim kop da gel yanıma
  2. Deniz Seki - Kop Gel Günahlarından

Deniz Seki - Kop Gel Günahlarından

Söndü içimin ateşi bitti Bıktım yalanlarından Zorla ele, avuca sığmaz aşk Kop gel günahlarından Nazın sitemin belli değil Ben senin neyinim anlayamadım Sevda ateşin aynı değil İlk defa üşüyorum kollarında Kim bu gözlerindeki yabancı Yaralar beni yüreğimden Hani ben olacaktım yalancı Başının tacı Bugünün yarınların günahkar Yakanı bırakmaz ellerim Hani ben olacaktım yalancı başının...
  3. Emel Müftüoğlu - Gel Günaha Girelim

Emel Müftüoğlu - Gel Günaha Girelim

Unutulmuyor deme sakın unutanlar var Gönlüme gül verme sakın koparanlar var Gönlüme dert dert oluyor Gönül bunu farketmiyor Sen bilmezsin can yakıyor Herkes bunu hep yapıyor E ben ne edeyim tutuşmayan geceyi Sönmeyen sabahı Ben istemem ki mükemmmeli Severim dibine kadar belayı Gelgünaha girelim yanalım gitsin İnceldiği yerden kopsun Yarim sorgusuz sualsiz asma Bu infazda sen de...
  4. Kop Gel Günahlarından..

Kop Gel Günahlarından..

SÖNDÜ İÇİMİN ATEŞİ BİTTİ, BIKTIM YALANLARINDAN... Nasıl da deliler gibi sevmiştim seni... Kimbilir acemiliğimdendi belki bilemem ama çok sevdiğimdi bildiğim tek gerçek... Görünüşte sen de çok seviyordun beni ama sonradan anladım ki görünüşteymiş işte... Anlamam geç olsa da sonunda anladım. Evet ben de bıktım şimdi senden, içimde sana ait ne varsa al da git, bırakma bir kırıntı dahi......
  5. Günah keçisi nerden geldi ???

Günah keçisi nerden geldi ???

günah keçisi çıktımı ............ GÜNAH KEÇİSİ ............... Günah keçisi aslında Yahudilerin eskiden her yıl günahlarını yükledikleri inancıyla çöle,vahşi tabiata saldıkları veya çöle götürülmek üzere başıboş bıraktıkları,tüm toplumun günahlarını sırtında taşıyan keçiye verilen addır. "Günah keçisi"deyimi ,iyi gitmeyen her türlü işten sorumlu tutulan,başkalarının...

Sayfayı Paylaş