gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Koparan diyaloglar!

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

koparan diyaloglar koparan yazılar duvar yazıları [FONT=&quot]Koparan diyaloglar![/FONT][FONT=&quot] [/FONT] [FONT=&quot] [/FONT]
    [FONT=&quot]THY:[/FONT][FONT=&quot] İyi günler, danışma.
    [FONT=&quot]Yolcu:[/FONT] İyi günler, bugün nereden bilet alabiliriz?
    [FONT=&quot]THY:[/FONT] Sadece Taksim ve havalimanı açık bugün.
    [FONT=&quot]Yolcu:[/FONT] Anladım. Taksim'deki havalimanının telefonunu alabilir miyim?[/FONT]
    [FONT=&quot][/FONT]
    [FONT=&quot] [/FONT]
    [FONT=&quot]Yolcu:[/FONT][FONT=&quot] İstanbul'a son uçak kaçta?
    [FONT=&quot]THY:[/FONT] Nereden?
    [FONT=&quot]Yolcu:[/FONT] Buradan.
    [FONT=&quot]THY:[/FONT] Nereden arıyorsunuz?
    [FONT=&quot]Yolcu:[/FONT] Şehir içinden.
    [FONT=&quot]THY:[/FONT] Nereden?
    [FONT=&quot]Yolcu:[/FONT] Erzurum'dan.[/FONT]
    [FONT=&quot]

[FONT=&quot]Yolcu:[/FONT] İyi akşamlar hanımefendi. Trabzon-İstanbul arası ne kadar sürüyor acaba?
    [FONT=&quot]THY:[/FONT] Bir saniye efendim.
    [FONT=&quot]Yolcu:[/FONT] Tamam teşekkürler, iyi akşamlar.

[/FONT]
    [FONT=&quot]THY:[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot] Ne kadar kalacaksınız Almanya'da?
    [FONT=&quot]Yolcu:[/FONT] Neden soruyorsunuz?
    [FONT=&quot]THY:[/FONT] Ona göre bilet keseceğim, onun için.
    [FONT=&quot]Yolcu:[/FONT] Ee olsun. Ben uçakta kalmayacağım ki otelde kalacağım.[/FONT]
    [FONT=&quot]

[/FONT]
    [FONT=&quot]Yolcu:[/FONT][FONT=&quot] Çocuğumla ben uçacağım, oğluma çocuk fiyatı istiyorum, ne kadardı?
    [FONT=&quot]THY:[/FONT] Çocuğunuzun 12 yaşını aşmaması gerekiyor, kaç yaşındaydı?
    [FONT=&quot]Yolcu:[/FONT] 32 yaşında.[/FONT]

[FONT=&quot] [/FONT]
    [FONT=&quot]THY:[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot] Çocuğun adını alabilir miyim?
    [FONT=&quot]Yolcu:[/FONT] Mustafa İbrahim S... İ... Hayvan babası böyle bir isim vermiş. Sanki Arap şeyhi ufacık çocuk... Dayısıyım, çok üzülüyorum da çocuğa. Affedersin yani hanımefendi.[/FONT]

[FONT=&quot] [/FONT]
    [FONT=&quot]THY:[/FONT][FONT=&quot] Hangi numarada oturuyorsunuz beyefendi?
    [FONT=&quot]Yolcu:[/FONT] Sanayi Mahallesi 14 numara.[/FONT]

[FONT=&quot] [/FONT]
    [FONT=&quot]Yolcu:[/FONT][FONT=&quot] İyi günler hanımefendi, bir sorum olacaktı.
    [FONT=&quot]THY:[/FONT] Tabii buyurun.
    [FONT=&quot]Yolcu:[/FONT] THY ticketing bölümünde çalışanların maaşı ne kadar?[/FONT]

[FONT=&quot] [/FONT]
    [FONT=&quot]Yolcu: [/FONT][FONT=&quot] İyi günler, ben Almanya'ya gidecektim.
    THY: Olur hanımefendi, nereye peki?
    [FONT=&quot]Yolcu:[/FONT] Havaalanına.[/FONT]

[FONT=&quot] [/FONT]
    [FONT=&quot]THY:[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Uçak akşam 5'te efendim.
    [FONT=&quot]Yolcu:[/FONT] Doksan beşte mi, çok geç yahu[/FONT]

[FONT=&quot] [/FONT]
    [FONT=&quot] [/FONT]
    [FONT=&quot]Telefona İngilizce hat geldiğini ekrandan gören personel:
    [FONT=&quot]THY:[/FONT][FONT=&quot] [/FONT]Reservation, may I help you?
    [FONT=&quot]Yolcu:[/FONT][FONT=&quot] [/FONT]A ben yanlış basmıştım. Şimdi İngilizce bastım diye İngilizce mi konuşmam gerekecek?[/FONT]

[FONT=&quot] [/FONT]
    [FONT=&quot]Yolcu:[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Diyarbakır kaç para?
    [FONT=&quot]THY:[/FONT][FONT=&quot] [/FONT]58 milyon 500 bin, indirim belgeniz varsa 32 milyon.
    [FONT=&quot]Yolcu: [/FONT][FONT=&quot] [/FONT]İndirim belgesi kaç para?[/FONT]

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Koparan diyaloglar!
    :D:D

Çocuğunuz kaç yaşında? - 32 :D:D

Hey Allahım ya...

Ellerine sağlık canım.

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

süpermiş emeğine sağlık canım

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Yolcu:[FONT=&quot] Çocuğumla ben uçacağım, oğluma çocuk fiyatı istiyorum, ne kadardı?
    [FONT=&quot]THY:[/FONT] Çocuğunuzun 12 yaşını aşmaması gerekiyor, kaç yaşındaydı?
    [FONT=&quot]Yolcu:[/FONT] 32 yaşında.[/FONT]

bu süper ya :hhh:

paylasim icin tskler :)

5. l.a.r.a

l.a.r.a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cok komik canim ya:laugh::laugh::laugh:... tesekkürler

6. denizoyku

denizoyku Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

İyi akşamlar hanımefendi. Trabzon-İstanbul arası ne kadar sürüyor acaba?
    [FONT=&quot]THY:[/FONT] Bir saniye efendim.
    [FONT=&quot]Yolcu:[/FONT] Tamam teşekkürler, iyi akşamlar.

buna bayıldım..:)

Koparan diyaloglar! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ergenekon'da  diyaloglar

Ergenekon'da diyaloglar

Ergenekon Davası’nın binlerce sayfalık delillerinin arasında, özel telefon konuşmaları sansürsüz yayınlanınca yakın dostları birbirine düşürecek görüşmeler de ortaya çıktı. Özner BERBER - Süleyman ARIOĞLU - Mete YILMAZ'ın haberi Konuyla ilgisi olmayan çok sayıda özel sohbetin de deliller arasında yer alması, yapılan şakaları, dedikoduları gün yüzüne çıkardı. Kamoyunda çokça...
  2. komik diyaloglar:)

komik diyaloglar:)

1-adam telefondadir - alo - alo - meteoroloji mi - evet - allah belanızı versin! - hoppalaa...n'oluyoruz yav? - bu ne sıcak kardesim? - biz sadece olcuyoruz beyefendi - kac derece simdi? - 38 - hay allah belanizi versin! 2-ruh ve sinir hastalıkları hastanesinin önü.. doktor- bugün nurullah arkadaş andımızı okuyacak.. nurullah-türküm! topluluk- türküm! n- deliyim! t- deliyim! n-...
  3. Kopartan Diyaloglar

Kopartan Diyaloglar

1-adam telefondadir - alo - alo - meteoroloji mi - evet - allah belanızı versin! - hoppalaa...n'oluyoruz yav? - bu ne sıcak kardesim? - biz sadece olcuyoruz beyefendi - kac derece simdi? - 38 - hay allah belanizi versin! 2-ruh ve sinir hastalıkları hastanesinin önü.. doktor- bugün nurullah arkadaş andımızı okuyacak.. nurullah-türküm! topluluk- türküm! n- deliyim! t- deliyim! n- çelişkenim!...
  4. gülmekten koparan resimler:)

gülmekten koparan resimler:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Şirinlerden Diyaloglar

Şirinlerden Diyaloglar

Şirin baba! şirin baba! yok uykucuyu uyandır, yok unutkana hatırlat, yok öfkeciyi sakinleştir, yok obura diyet programi yaz... şirinlik mi bıraktınız insanda be ------------------------------------------------------------ -şirin baba kendime yeşil etek diktim güzel olmuş mu? -olmamış -neden? -konsepte aykırı. ------------------------------------------------------------------ şirin...

Sayfayı Paylaş