gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Köpeğim çok halsiz ve kustu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Benım kopegımın cınsı rus fınosu . Daha 6 aylık . Son gunlerde kusmaya calıstı ama kusamadı . Bugun sabah daha once yuttugu lastıgı kusarak cıkarttı. Daha sonra hiç yemek yemedı ve yarım saat arayla 2-3 kez kustu . Kustukdan sonra cok halsızlestı ve agzından sureklı salya aktı . Hep kopuk seklınde kustu . Veterınere goturduk ve 3 tane iğne yapıldı.
    Ama hala içdigi suyu falan cıkarıyor. Hiçbirşey yemıyor. Cok halsız ne yapmalıyım lutfen yardım edın lutfenn :((

Köpeğim çok halsiz ve kustu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kuslar

kuslar

Babasi Ispanya'nin en agir siyasi cezalarinin verildigi bir hapishanede mahkumdu kucuk kizin. Firsat buldugu her haftasonu babasini ziyaret icin annesiyle birlikte hapishaneye giderdi. Yine bir ziyarete giderken babasi icin cizdigi resmi yaninda yaninda goturdu ancak hapishane kurallarina gore ozgurlugu cagristiran her turlu seyin mahkumlara verilmesi yasakti. Bu sebeple kagida cizdigi...
  2. Çok tatlı  köpek resimleri

Çok tatlı köpek resimleri

tatlı köpek resimleri tatlı köpek isimleri en resimleri en köpekler fotoları
  3. kus

kus

Kus Rüyasinda bildigi veya bilmedigi bir kusa sahip oldugunu görmek, hayra ve muradina ermege isarettir. Üzerine bir kus kondugunu görenin muradi olur. Bir kusun üstünden uçup gittigini gören muradina erer. Ibni Sirin'e göre; rüyasinda büyük kus görmek kederdir. Bir yerde kuslarin ötüstüklerini görmek, o yer halki için musibettir. Bir kusla konusmak büyüklük, elinde bir kusun öldügünü görmek...
  4. Çok farklı köpek klübesi

Çok farklı köpek klübesi

Köpek klübesi modelleri Kulübe örnekleri Köpek kulübesi yapacaksanız ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsdanız bu şık kulübe modeli size fikir verebilir.
  5. Çok halsiz ve yorgunum ne tavsiye edersiniz

Çok halsiz ve yorgunum ne tavsiye edersiniz

Kendimi çok halsiz ve yorgun hissediyorum bana ne gibi tavsiyeleriniz olabilir? Bitkisel ilaç olabilir, egzersiz olabilir, yardım edin lütfen :(

Sayfayı Paylaş