gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

köpekler ve sahipleri?

Konu, 'Çöplük' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

köpekler ve sahipleri? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kedi ve Köpeklere İlkyardım

Kedi ve Köpeklere İlkyardım

İLK YARDIM Her ne kadar siz köpek ve kedinize sevecen bir şekilde baksanız da , kazalar her zaman olabilir Soğuk kanlı olmaya hızlı davranmaya , mantıklı olmaya özen gösteriniz, ve onu mümkün olduğu kadar çabuk bir Veteriner Hekime ulaştırmaya çalışınız Onun ofisinde olduğundan emin olmak için ve acil bir vakanın yolda olduğunu bildirmek için ,önceden telefonla arayınızİlk anda ne yapılması...
  2. Kangal Köpeği ve Özellikleri

Kangal Köpeği ve Özellikleri

kanada kurdu özellikleri Kangal köpeğinin özellikleri Temel ÖzellikleriZeki, kolay eğitilen, çocuklara karşı sabırlı, azarlanmaya karşı duyarlı, sevilmek isteyen, yaşadığı yeri sahiplenen bir köpektir Yabancılara karşı kuşkucudur, bu nedenle güvenli ve çitlerle çevrili bir alanda ya da koruyucusu olduğu sürüsüyle birlikte açıkta yaşamalıdır Neler Yapar? Savaşta ve avda yüzyıllar boyunca...
  3. Sahiplerine Benzeyen Köpekler

Sahiplerine Benzeyen Köpekler

sahiplerine benzeyen köpekler
  4. Sahibini en iyi koruyan 5 köpek cinsi

Sahibini en iyi koruyan 5 köpek cinsi

kurt köpeği cinsleri kurt köpekleri cinsleri sahibine en sadık köpek cinsi köpekler en sadık köpek cinsi Köpekleri severim ama uzaktan:DKüçükken bir kurt köpeği tarafından ısırılmıştım:uhu:o zamandan beri köpeklere karşı bir fobim oluştu.:loco:İşte yapılan araştırmalarda sahibini en iyi koruyan köpekler aşşağıdaki sevimli köpekçiklermiş:DBuyrunuz:) KANGAL ROTTWEİLER BOXER...
  5. Köpekler ve Yaradılışı

Köpekler ve Yaradılışı

köpegin yaratilisi köpeğin yaratılışı köpeğin yaradılışı köpeklerin yaratılışı köpek evet insaoğlu kendine yakın olarak bildiği ve kabul ettiği köpek hakkında pekte bilgiye sahip değil sanırım köpek sadıktır derler köpekleri severler vs evde beslerle aynı tastan yer içerler yani köpeğe veya kpekciklerine insamış muamelesi yaparlar ama unutulmamalıdırki köpeklerinde bir rahmani yüzü ve...

Sayfayı Paylaş