gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Köpeklerde Kene ve Bit Temizliği

Konu, 'Kedi ve Köpek Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kepeklerde kene nasıl çıkarılır, köpeklerde bit temizliği, köpeklerde kene bit temizliği Evcil hayvan dostlarımızdan biri olan köpeklerde oluşan kene ve bit temizliği hakkın da sizlere merak ettiğiniz ve işinize yarayacak bilgileri bu yazımız da sizler için paylaşıyoruz. kopek-dis-parazitler-tedavi.jpg

Pet shoplardan ve veteriner kliniklerinden kolayca temin edebileceğiniz özel ilaca bandırılmış pire kene tasması köpeğinizi kenelerden ve bitlerden uzak tutacaktır. Bitlere karşı kırk beş gün kenelere karşı da bir ay süreyle koruma sağlayan bu tasmaları, düzenli olarak kullanmalısınız.
    Köpeğinizin ensesinden yapılan damla tüm vücuda yayılarak, köpeklerdeki bit ve keneyi temizleme de başarılı sonuçlar vermektedir. Bu damlaların, yaklaşık olarak bir ay boyunca bit, kene ve pireden koruma özelliği vardır.
    Yaz aylarında çok sık şikayet edilen bu dış parazitler bilinenin aksine kış aylarında ortadan kaybolmamaktadır. Sadece soğuk havalarda popülasyonları azalmaktadır. Alacağınız bu önlemleri kış aylarında da uygulamanızda yarar vardır.

Köpeklerde Kene ve Bit Temizliği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kaset bitti...kahvem bitti..ve ben bittim...

kaset bitti...kahvem bitti..ve ben bittim...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Köpeklerde Parazit - Kurt- Kene ve Tedavileri

Köpeklerde Parazit - Kurt- Kene ve Tedavileri

köpeklerde kurt tedavisi köpeklerde kene kurtlanma köpekte kene tedavisi Köpeklerde Görülen Parazit-Kurt-Kene nedenleri ve tedavileri Parazit Nedir ? Parazit, bir başka canlıdan faydalanarak yaşayan ve faydalandığı canlıya bağımlı olarak yaşayan organizmadır Genellikle bu ikili ilişkide ödün veren konakçıdır Kaç Çeşit Parazit Vardır ? Temel olarak ikiye ayrılırlar: İç Parazitler : Kalp...
  3. Saç bitlerini evde kolayca temizlemenin kesin yolu!

Saç bitlerini evde kolayca temizlemenin kesin yolu!

Bu konu; evde saçtan bit temizleme hakkında bilgi vermektedir. Kabus gibi bir durumdur aslında bitlerle savaşmak zorunda kalmak ve saçtan bit nasıl temizlenir bilemeyiz. Birçok kişi bu durumla karşılaşmıştır ve eczaneye bile ayakları gidememiştir. Halk arasında birçok yöntemden bahsedilir ancak bunların birçoğu uygulanabilir değildir yada uygulasanız dahi kesin sonuç alamazsınız. Sizlere...
  4. Banyo ve mutfak temizliği :((

Banyo ve mutfak temizliği :((

Selam melekler, bayram temizliğinin sonuna geldim sayılır. Banyo ve mutfak kaldı sadece :( Banyoda küvet ve duşakabin camı ayrı dert zemin ayrı dert :18: yer sürekli kirli gibi görünüyor rengi tam beyaz değil o yüzden sanırım.. neler neler kullandım memnun olamadım.. komşum cifin tüm yüzeylerini önerdi daha kullanma fırsatım olmadı kullanan varmı Siz neler kullanıyosunuz temizlik yaparken :grev:
  5. Köpek nasıl yıkanır?

Köpek nasıl yıkanır?

Köpekler insanların en sevimli en akıllı dostlarındandır.Bu sevimli dostlarımızın bir takım temizliğe ihtiyaçları vardır.Haliyle tüylü olduklarından pirelere yakalanabilirler.Her ne kadar temiz bakıp aşılarını tamamlasanız bile.Sevimli dostlarımızın temizliği sandığınız kadar zor bir işlem değil.Yalnız şurda bir hatırlatma yapmak istiyorum köpeklerin derisi yüksek derecede yağ salgılar...

Sayfayı Paylaş