gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

kopmayan beni bulsun

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

[FONT=&quot] * her yıl rakıya katılan su miktarı 160 milyon ton. gelin sek içelim kuraklığı önliyelim... * yan cehennem yan, beş kamyon kömürlede ben geliyorum...
    * mangaldaki köftelerin cız etmez şu kalbim kadar... umutsuz aşığıııııınım beeeeen!
    * dürümüm, çöp şişim ve ayranım;
    insan bedenine hapsolmuş bir hayvanım..
    * az kaşardan tost, çok kaşardan dost olmaz
    * o kız beni aşar, çünkü o bir kaşar, delikanlı adam, manitasız yaşar!
    * hayat üç buçukla dört arasındadır. ya üç buçuk atarsın ya da dört dörtlük yaşarsın...
    * dünyada öyle adil bir düzen var ki; kimseyi atlamadan hepimizi tek tek düzüyor!
    * ben mevlana değilim...adam ol da gel!!!!
    * kader sana hayat diye ekşi bir limon uzattıysa, sen üstüne tekila ve tuz iste!
    * siyasi içerikli erotik karate filmi: "uzaylı lezbiyen vampirler"
    * bugün 23 nisan, oha falan oluyor insan
    * kıyamet gelse de kopsak.
    * senin sevginde yalanmış. bana yalanmamış lazım!
    * sıradanım, ama en ön sıradan!
    * gökte bir yıldız olsam ilk sana kayardım!
    * intihar pompacısı
    * tencerem dibin is tutmuş, deniz seki klarnet yutmuş
    * 5 in the car, 15 at the house...
    * budaklı neşe odunu
    * ben bir trolum gülhane parkında ne sen bunun farkındasın nede gardlar farkında
    * arnold civardagezen
    * ali kırcanmıbelimi
    * vitrinime değil iklimime gelenlere..kalbimi vereceğim aslımı görenlere
    * durumum çevrimiçi, beynim meşgul, ruhum hemen dönecek, aklım dışarıda, elim telefonda, kalbim çevrimdışı...
    * two beer or not two beer
    * adres yaz 053x xxx xx xx'a gönder gelip ağzını burnunu kırayım...
    * pamuktan prenses mi olur?? prenses dediğin taş gibi olur!
    * bençokayrılıklaryaşadımoyüzdenherşeyibitişikyazdım
    * la havle vela corvette

:26::26::26::26::26::26::26::26:

[/FONT]

kopmayan beni bulsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay - Her Cefa Beni Buldu

Orhan Gencebay - Her Cefa Beni Buldu

Aşk deryasından bir yudum su ver Belki derdimi şifa olur Vefa görmedim dünyadan Belki yardan vefa olur Her cefa beni buldu yazık ömrüme Boşa geçiyor ömrüm aşk bana haram oldu Aşkın gülse de benim yüzüme Gülmüyor artık bu gönlüm Dünyadan zevk almadan Geldi geçti bu ömrüm
  2. Emre Altuğ - Beni Mi Buldun

Emre Altuğ - Beni Mi Buldun

sen benim gözümün nuruydun sen gittin gideli şimdi kör oldum sakınacaksan saçının telini yak o zaman yak gitsin herşeyimi elim kolum bağlanmış dertler üstüme çullanmış kalbime bir bıçak vurdun geldin de yar beni mi buldun
  3. Bulutsuzluk Özlemi beni buldu

Bulutsuzluk Özlemi beni buldu

beni buldu güzel buldu mabedini bana açtı mey sundu gitar çaldı göze alınca herşeyi hız yaptım yaşarken hem canlı hem heyecanlı seninle olmak isterken elim mahkum sana varmak isterim elim mahkum sana varmak isterim elim mahkum yollar uzun elim mahkum vu vu vuvuvu vu vu vuvuvu sorular anlamsız çoğu zaman insan algılayabildiği kadarını yaşar ve algılar çoğaltır güzelliği...
  4. serkan özel facebookda bul beni

serkan özel facebookda bul beni

serkan özel facebookda bul beni diye bişi izledim ya ben dün bunun sözleri var mı yada videosu mannnnnnnnnnnnyak komikti yahu :D:D

Sayfayı Paylaş