gebe
  1. yarennnnnnn

yarennnnnnn Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

koptum kıslar :)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında yarennnnnnn tarafından paylaşıldı.

koptum kıslar :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocukluk Dönemi Raconları !!! SüpeR :D Kop kop

Çocukluk Dönemi Raconları !!! SüpeR :D Kop kop

okulun ders zilleri otomatikse, dijital saati saniyesi saniyesine okulun saatine ayarlamak, dersin sonunda zil çalmadan tam bir saniye önce "zil çalacak" demek. kavanozlar dolusu taso sahibi olmak. cok fazla taso, super taso, mega taso.. istop oynarken en orjinal renkleri söylemek. ya da inandırıcı renkler uydurmak. anadolu lisesi sinavinda yapilan dereceyi vurgulamak. iyi...
  2. düğünümüz var:):)kop kop

düğünümüz var:):)kop kop

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. bakın kopun

bakın kopun

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. öldüm yaa kop kop

öldüm yaa kop kop

yabancı kop kop şarkılar yabancı şarkılar şarkı isimleri 2009 bu iyilik perimiz:zuha: öncesi ve sonrası:hhh: kac kere git yatagına yat dedim aaaaaa anne dur kapatma konuş konuş:hhh: ya düşünüyom da buranın manzara bayagı iyiymiş:haha:
  5. koptum yaa!

koptum yaa!

> > > "garanti leasing"te çalisanlar, bir pastaneye, telefonla pasta siparisi > > > vermis. > > > pastanin üstüne "garanti leasing'den sevgilerle." yazilmasi istenmis. > > > telefondaki adam "leasing" kelimesini anlamamis. > > > onlar da harf harf kodlamislar. > > > gelen pasta ekte... > > > Bu resim...

Sayfayı Paylaş