gebe
  1. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

koptum yaa!

Konu, 'Komik Resimler' kısmında esra tarafından paylaşıldı.

> > > "garanti leasing"te çalisanlar, bir pastaneye, telefonla pasta siparisi > > > vermis.
    > > > pastanin üstüne "garanti leasing'den sevgilerle." yazilmasi istenmis.
    > > > telefondaki adam "leasing" kelimesini anlamamis.
    > > > onlar da harf harf kodlamislar.
    > > > gelen pasta ekte...
    > > > [​IMG]Bu resim sayfaya sığmadığından küçültülmüştür.Orjinal halini görmek için buraya tıklayınız. Orjinal Boyutu:903x722 ve 149KB[​IMG]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Ocak 2009
  2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: koptum yaa!
    emegine saglık gercekten komik :puha:

koptum yaa! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. benidemi indirdiniz? koptum yaa puhaa..

benidemi indirdiniz? koptum yaa puhaa..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. düğünümüz var:):)kop kop

düğünümüz var:):)kop kop

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. bakın kopun

bakın kopun

4. öldüm yaa kop kop

öldüm yaa kop kop

yabancı kop kop şarkılar yabancı şarkılar şarkı isimleri 2009 bu iyilik perimiz:zuha: öncesi ve sonrası:hhh: kac kere git yatagına yat dedim aaaaaa anne dur kapatma konuş konuş:hhh: ya düşünüyom da buranın manzara bayagı iyiymiş:haha:

Sayfayı Paylaş