gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

köpük boya kullananlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar şu köpük saç boyalarından kullananlar varmı acaba. Benim saçlarımda biraz beyazlar var beyazları kapatıyormu kullanan kişilerin yorumlarını bekliyorum reklamlarda boyama işleminin çok kolay olduğu görülüyor acaba gerçekten kolaymı yoksa reklam gereğimi öyle gösteriyorlar

2. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    evet boyaması kolay söle bi durum var yalnız açık renkse saçların kızıllar karameller kolay tutar yada siyahlar. ama koyu renkse saçların açıcıc kullanmazsan bu boya sadece ışıltı verir. bide sanki çabuk boya akıyo gibi geldi bana. normal boyları tavisye ederim özellikle palette ve syoss markalarını

3. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    ben kendim asla saçımı boyamadım da kullanan kapı komşumuz vardı beyaz ne kelime bütün herşeyi kapatıyor :)

köpük boya kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Armut Köpüğü

Armut Köpüğü

MALZEMELER 3 yumurta 1 limon 1 portakal 3 armut 2 su bardağı süt yarım su bardağı un 4 çorba kaşığı toz şeker 6 Kişilik HAZIRLANIŞI Bir kapta yumurta sarılarını tozşekerle birlikte çırpma aletiyle köpüklü bir hal alıncaya değin çırpın. Buna elenmiş unu katın edin ve karıştırmaya devam ederek soğuk sütü ilave edin. Limon ya da portakalın kabuğunu katın. Kremayı kısık ateşe koyun ve...
  2. köpük

köpük

Köpük Temiz sabun köpüğü uçarı mizaçlı insana yahut tutarsız duygu ve düşüncelere; Kirli sabun köpüğü malın zekatına, insanın günahlarını sildirecek tövbe ve iyiliğe delalet eder. ( Su köpüğü için Bakınız; Su.)İlerde aldığınız tüm işerde başarıya ulaşacaksınız demektir. Sizi çok iyi bir gelecek bekliyor. İlerde aldığınız tüm işerde başarıya ulaşacaksınız demektir. Sizi çok iyi bir gelecek...
  3. köpük denizi:):)

köpük denizi:):)

Kucultulmus Resim Orjinal Boyutta Gormek Icin Tiklayiniz. 1}x513 and weights 320KB. Kucultulmus Resim Orjinal Boyutta Gormek Icin Tiklayiniz. 1}x450 and weights 231KB.
  4. Bal köpüğü saç rengi

Bal köpüğü saç rengi

bal köpüğü saç rengi karamel saç rengi bal köpüğü renkleri karamel renkleri bal köpüğü saç renkleri, bal köpüğü saç boyası, bal köpüğü saç modelleri, bal köpüğü saç, bal köpüğü saç rengi örnekleri, bal köpüğü saç rengi ünlüler, Modası asla geçmeyen ve bir çok ünlünün tercihi oaln bir saç rengini tanıtıyoruz bu yazımızda Melek'ler. Konu başlığımızdan da anlaşıldığı üzere bal köpüğü rengi......

Sayfayı Paylaş