gebe
  1. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Köpük partisi ölümlerine neden oldu

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında gökçe tarafından paylaşıldı.

Kundu'daki beş yıldızlı bir otelde meydana gelen olayda, düzenlenen köpük partisi sırasında, köpük sıkma makinesinde elektrik kaçağı meydana geldi. Bu sırada akıma kapılan ve kimlikleri henüz belirlenemeyen 2 yabancı uyruklu turist ile animasyon görevlisi Fikret Şakacı (20) öldü. Olayda cihaz sorumlusu Tuncay Duran (31) ile Kazakistan uyruklu Lanin Gorgi (21) ağır yaralandı. Yaralılar Anadolu Hastanesinde tedavi altına alındılar. Olayda hayatını kaybedenlerin cenazeleri ise Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.
    Olayla ilgili jandarma soruşturma başlattı.
    Habertürk.com

Köpük partisi ölümlerine neden oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. köpük

köpük

Köpük Temiz sabun köpüğü uçarı mizaçlı insana yahut tutarsız duygu ve düşüncelere; Kirli sabun köpüğü malın zekatına, insanın günahlarını sildirecek tövbe ve iyiliğe delalet eder. ( Su köpüğü için Bakınız; Su.)İlerde aldığınız tüm işerde başarıya ulaşacaksınız demektir. Sizi çok iyi bir gelecek bekliyor. İlerde aldığınız tüm işerde başarıya ulaşacaksınız demektir. Sizi çok iyi bir gelecek...
  2. Kahve Köpüğünden Neler Yapılabilir?

Kahve Köpüğünden Neler Yapılabilir?

evet buyrun kahvelerinizzzz
  3. Ölümüne Fenerliyim Fenerbahçenin Fotoğraflarını istiyorum varsa yeni olsun

Ölümüne Fenerliyim Fenerbahçenin Fotoğraflarını istiyorum varsa yeni olsun

Neler geldi fenerin başına kızlar neler, bana fb nin yani fenerbahçenin el değmemiş yepyeni olursa 2011 yılı daha iyi olur, fotoğrafları ve fotoğrafları resimleri ne varsa lazım. Tüm resimleri istiyorum :D:D Yaşasın Feneeeeeeeeeeeer :D:D:D
  4. Baby Shower partisi ne zaman yapılır ?

Baby Shower partisi ne zaman yapılır ?

Selam kızlar benim yakında kızım olacak acaba bu Baby Shower partisi hakkında bilginiz var mı tam olarak bu parti ne zaman yapılıyor tam olarak içeriği ney yahu bende modaya uyayım ilk kızım olacak dimi :D:D Birileriniz bana anlatabilir mi lütfen ?
  5. İdrarda Köpük Neden Olur?

İdrarda Köpük Neden Olur?

köpüklü idrar nedir,köpüklü idrar neden olur,idrarım köpüklü neden,idrarda köpük neden olur,köpüklü idrar yapmak,idrarda köpük neden oluşur,idrarda köpük oluşumu Köpüklü idrarın en önemli nedeni hızlı bir şekilde idrar yapmaktır. Ama bazen farkında olmadan bir çeşit hastalık belirtisi olabilir. Bu nedenle her şeyden önce kullandığınız temizleyiciyi kontrol etmelisiniz.eğer idrarınızda...

Sayfayı Paylaş