gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Köpük Saç Boyası Kataloğu 2012

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Köpük Saç Boyası Kataloğu 2012 Köpük Saç Boyası Kataloğu Renkleri

Merhaba Sevgili Melek'ler, benim gibi saç rengini değiştirmek isteyen tüm hemcinslerimiz için bu sayfamızda köpük saç bayosı 2012 kataloğundan kareler sunuyoruz arkadaşlar:)

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ben açık kumral yada küllü açık kumral istiyorum ve bu defa kendim boyacağım saçlarımı bu köpük boyalar çok pratik diyorlar ilk defa deniycem ama inşallahh palyanço gibin olmam :D:D

Köpük Saç Boyası Kataloğu 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koleston'dan Köpük Saç Boyası

Koleston'dan Köpük Saç Boyası

koleston köpük boya köpük saç boyası boya koleston renk kataloğu renkleri koleston, saç boyası, köpük boya, 2011, yeni ürün, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Koleston yeni bir ürünle tüketicisinin karşısında..Köpük boya.. Köpük boya uygularken akmıyor,sıçramıyor,saçın her yanına eşit dağılıyor. Uygulanması da çok kolay:Şişeyi çalkalayın,elinize sıkın,şampuan gibi...
  2. Marshall 2012 duvar boyası renk kataloğu

Marshall 2012 duvar boyası renk kataloğu

2012 yılında marshall boyanın kullanacağı renk kataloğu renk kartelası var mı ?
  3. Yepyeni 2012 Saç Rengi Kataloğu

Yepyeni 2012 Saç Rengi Kataloğu

2012 saç rengi 2012 saç renkleri 2012 saç rengi kataloğu Yeni bir yıl, yeni bir başlangıç olsun melekler :) Tüm dertleri , tasaları eskide bırakalım, yepyeni bir yıla yeniliklerle girelim. Bilirsiniz, kadınlar canları sıkılsa, moralleri bozulsa, yenilik isteseler hemen kuaföre koşarlar. Siz de şöyle bir değişiklik yapın ve yeni yıla yeni bir saç rengi ile girin. 2012 kataloğumuza bir göz...
  4. Köpük Saç Boyası Kataloğu

Köpük Saç Boyası Kataloğu

Köpük Saç Boyası Kataloğu Selam kızlar Loreal in yeni Köpük Saç Boyası Kataloğunu buradan paylaşmanızı rica ediyorum. Yeni katalok olsun ama
  5. Köpük Saç Boyası Uygulama Hakkında Bilgiler

Köpük Saç Boyası Uygulama Hakkında Bilgiler

köpük saç boyası küpük saç boyası nasıl uygulanır köpük saç boyası uygulama Sevgili melekler, son günlerde hayli revaçta olan yeni nesil köpük saç boyaları, kullanışlı olmaları ile dikkat çekiyor. Köpük bazda olduğu için akma yapmayan ve kullanım kolaylığıyla basitçe saça uygulanabilen köpük saç boyaları bakalım nasıl uygulanıyormuş... Köpük boyayı uygulamak için yapmanız gerekenler...

Sayfayı Paylaş