gebe
  1. Aysun_melek

Aysun_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

kopya çekme özürlüsü:)

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında Aysun_melek tarafından paylaşıldı.

Orta okulda coğrafya dersinden nefret ederdim. bir türlü ezberleyememiştim iklim koşullarını bölgelere göre. sınavda hepsini bir kağıda hazırlamıştım koya çekmek üzere sıranın altına koyduğum kağıdı bir türlü bulamadım sınav boyunca, aklımda kaldığı kadarıyla yazdım yazılıyı sonra sınav bittiğinde bi baktım ki yan sırada oturan arkadaşımın elinde kopya kağıdım, meğerse o almış çekmiş:) neyse ki benim sınav sonucum iyi gelmişti. bazen bildiğimiz halde kopya kağıtları bizi rahatlatıyor:)

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    :D:D:D aman boşver canım kendi bildklernle yapman daha iyi olmuş:)

3. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    Haha Bencede :D

4. sevgi_melegi

sevgi_melegi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslında hepmizin benzer şeyler başına gelmiştir nedense her seferinde çekmesek de çekebilme rahatlığı bile güzel oluyor

kopya çekme özürlüsü:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kopya

kopya

orta okuldaydım ve yazılımız vardı trafikten. önemli bi ders olmadığı için çalışmamıştım kopya çekerim diye düşünüyodum.trafikçininaslında matematşikçi ve iyi bi hoca olduğunu unutmuştum tabiki. neyse zil çaldı bende kopya olarak defteri kullanıcam ne akıl ama başka şey kalmamış gibi:)) hoca girdi yazılı başladı tam kopya çekerken yakalandım.hocabeni ayağa kaldırdı bi tokat çaktı. hocada...
  2. Kopya Çekme Sanatı

Kopya Çekme Sanatı

Arkadaşlar bu oyunda çok tembel bir öğrenciyi canlandırıyorsunuz. amacınız sınavda kopya çekmek. Aman öğretmene yakalanmayın. bu link oyunun ilk bölümü: the classroom 1 Welcome to Flash Portal buradan da ikinci bölümünü oynayabilirsiniz: the classroom 2 Welcome to Flash Portal
  3. Kopya

Kopya

Daha 6. sınıftayken din kültürü dersinden kopya çekeceğiz karar verdik sınava girdik kitapları dizlerimizin üzerine koyduk hoca masanında oturuyo hiç kalkmıyo die bi güzel yazıyoz noktası virgülüne hoca birden ayagı kalktı o korkudan kitabı yere düşürdüm sonra görmesin die üzerine bastım hoca etrafımda bir iki dolandı sonra yanıma geldi ben titiriyorum korkudan sonra bana kitabın üzerine basma...
  4. çekilemeyen kopyalar..

çekilemeyen kopyalar..

Sınıfta bi kız vardı çok çalışkandı ben ingilizceyi hiç ama hiç sevmezdim sınav zamıanı gelincede hiç çalışazdım o kzdan hep yardım beklerdim o da yardım edecgine söz verirdi ama aynı şekilde bende ona sosyal dersinde kopya verirdim.Sınav zamnı gelir çatardı ama kız kagıttan kafasını kaldırmaya korkardı onun yüzünde 1 alırdım aynı şekilde sıra bana gelirdi sosyal sınavında o kalkmayan kafası...
  5. Japonların Kopya Çekme Yöntemi Ve Yaplışı : )

Japonların Kopya Çekme Yöntemi Ve Yaplışı : )

kopya çekme yöntemleri kopya hazırlama yöntemleri Japonların tüm dünyayı yaptıkları icatlarla ele geçirmesi herkezin yakındığı bir konu şimdi de oturup kopya çekme yöntemleri icat ediyorlarmış nedir bunlardan çektiğimiz yaww:laugh::laugh: Yazıcımızdan Kopyaları Çıkarıyoruz Şeffaf Bir Bantla Yazıların Üzerine Bantlıyoruz Kopyaları Kesiyoruz Bandı Islatıp...

Sayfayı Paylaş