gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Kopya Çekme Sanatı

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar bu oyunda çok tembel bir öğrenciyi canlandırıyorsunuz. amacınız sınavda kopya çekmek. Aman öğretmene yakalanmayın. bu link oyunun ilk bölümü: the classroom 1

Welcome to Flash Portal

buradan da ikinci bölümünü oynayabilirsiniz: the classroom 2

Welcome to Flash Portal

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Kopya Çekme Sanatı
    tamam oynuyim azıcık:D:D

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

çok hoş bişiya oynadım saol canım

4. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

emeğinr sağlık..........

5. sevgi_melegi

sevgi_melegi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Kopya Çekme Sanatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adminlere yağ çekme sanatları

adminlere yağ çekme sanatları

selam -selam naber? -iim senden? -iim bende tşk. -adminim bugun çok şıksınız. -tşk ederim -adminim bugun dişleriniz pek beyaz -tşk ederim -adminim .. -yeter ulan -selam naber -iyim sen nasılsın -iim bende -adminim -efendim canım -cay içermisiniz. -yok tşk -kahve -sagol -nescafe -hay senin -admin kardeş selam kolay gelsin -sağol -ee sen nasıl admin oldun anlatsana bende olacam. -meşgulüm...
  2. kopya

kopya

orta okuldaydım ve yazılımız vardı trafikten. önemli bi ders olmadığı için çalışmamıştım kopya çekerim diye düşünüyodum.trafikçininaslında matematşikçi ve iyi bi hoca olduğunu unutmuştum tabiki. neyse zil çaldı bende kopya olarak defteri kullanıcam ne akıl ama başka şey kalmamış gibi:)) hoca girdi yazılı başladı tam kopya çekerken yakalandım.hocabeni ayağa kaldırdı bi tokat çaktı. hocada...
  3. Kopya

Kopya

Daha 6. sınıftayken din kültürü dersinden kopya çekeceğiz karar verdik sınava girdik kitapları dizlerimizin üzerine koyduk hoca masanında oturuyo hiç kalkmıyo die bi güzel yazıyoz noktası virgülüne hoca birden ayagı kalktı o korkudan kitabı yere düşürdüm sonra görmesin die üzerine bastım hoca etrafımda bir iki dolandı sonra yanıma geldi ben titiriyorum korkudan sonra bana kitabın üzerine basma...
  4. Japonların Kopya Çekme Yöntemi Ve Yaplışı : )

Japonların Kopya Çekme Yöntemi Ve Yaplışı : )

kopya çekme yöntemleri kopya hazırlama yöntemleri Japonların tüm dünyayı yaptıkları icatlarla ele geçirmesi herkezin yakındığı bir konu şimdi de oturup kopya çekme yöntemleri icat ediyorlarmış nedir bunlardan çektiğimiz yaww:laugh::laugh: Yazıcımızdan Kopyaları Çıkarıyoruz Şeffaf Bir Bantla Yazıların Üzerine Bantlıyoruz Kopyaları Kesiyoruz Bandı Islatıp...
  5. kopya çekme özürlüsü:)

kopya çekme özürlüsü:)

Orta okulda coğrafya dersinden nefret ederdim. bir türlü ezberleyememiştim iklim koşullarını bölgelere göre. sınavda hepsini bir kağıda hazırlamıştım koya çekmek üzere sıranın altına koyduğum kağıdı bir türlü bulamadım sınav boyunca, aklımda kaldığı kadarıyla yazdım yazılıyı sonra sınav bittiğinde bi baktım ki yan sırada oturan arkadaşımın elinde kopya kağıdım, meğerse o almış çekmiş:) neyse...

Sayfayı Paylaş