gebe
  1. banu23

banu23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kopya

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında banu23 tarafından paylaşıldı.

orta okuldaydım ve yazılımız vardı trafikten. önemli bi ders olmadığı için çalışmamıştım kopya çekerim diye düşünüyodum.trafikçininaslında matematşikçi ve iyi bi hoca olduğunu unutmuştum tabiki. neyse zil çaldı bende kopya olarak defteri kullanıcam ne akıl ama başka şey kalmamış gibi:)) hoca girdi yazılı başladı tam kopya çekerken yakalandım.hocabeni ayağa kaldırdı bi tokat çaktı. hocada bende şoktayız sınıfı terkettim.normalde aklı basan çalışkan sivri bir öğrenci olduğum için benden hiç beklememiştiler.hüseyin hocam çok uğraştı benimle daha sonra ama disipline verememişti:Dancing_furious::Dancing_furious::Dancing_furious:tabiki daha sonradan anadolu lisesini yüksek dereceyle kazanıp onların gururu olmuştum.daha sonrasını merak ettiyseniz şimdide hayat üniversitesi ev hanımlığı ve çocuk büyütme bölümünün son sınıfındayım yüksek bi dereceyle devam ediyorum:nono::nono::nono:

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: kopya
    :D:D Şu Tokat olayını ağır çekimde bir kez daha alabilir miyiz ? :D

3. örgüm

örgüm Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16

ben okul hayatımda ne okuldan kaçabildim nede kopya çekebildim nasıl olduğunuda bilmem çok uslu bir öğrenciydim bizim zamanımızda böyleydi sanırım:yo:

4. çerkezz

çerkezz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bı gun matematık den yazılımız var hoca geldı.dagıttı kagıtları bıde ne goreyım cevaplarıda içinde ne yapacagımı şaşırdım zaten kotu dersım ...Hiç kaçırırmıyım bu fırsatı yazdım geçtım sonuçmu 10 aldım tabıkı ama nerdeyse meydana çıkıyordu çunku kaldırdı bıde sozlu yaptı benı bende tık yok tabı...ama genede bı şey yapamadı hoca sonuçta o dersten geçmış oldum
    :haha:

5. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Kaç yıl önceye döndüm senin bu yazdıgın yazıla ooooo!sana tek bir şey söylicem canım HİÇ UNUTULUR MU OKUL YILLARI.......

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

okul yolu düz gider çocuklar bayram eder öğretmenler olmasa emekler boşa gider :D:D
    okul hayatında hiç kopya çekmeden anlının teriyle sınıf birinciliğiyle geçen bir öğrenci olarak siz tembel kopyacıları esefle kınıyor ve değerli öğretmenlerimizi saygıyla selamlıyorum:D:D

sizi gidi kopyacı tembeller siziiiiiiiii :D:D
    banucum paylaşımın için tşkler tatlım :)

7. asimelek95

asimelek95 Forum Okuru

ewet haklısınız unutulmuyo okul anıları:)

8. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

bende bi kaç kez kopta çektim ama hiç yakalanmadım:D:D

9. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: kopya

vayy tokat kötü olmuş yaaa

10. яαρ-кızı...

яαρ-кızı... Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
kopya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kopya

Kopya

Daha 6. sınıftayken din kültürü dersinden kopya çekeceğiz karar verdik sınava girdik kitapları dizlerimizin üzerine koyduk hoca masanında oturuyo hiç kalkmıyo die bi güzel yazıyoz noktası virgülüne hoca birden ayagı kalktı o korkudan kitabı yere düşürdüm sonra görmesin die üzerine bastım hoca etrafımda bir iki dolandı sonra yanıma geldi ben titiriyorum korkudan sonra bana kitabın üzerine basma...
  2. kopya kalemi

kopya kalemi

kopya kalemi
  3. çekilemeyen kopyalar..

çekilemeyen kopyalar..

Sınıfta bi kız vardı çok çalışkandı ben ingilizceyi hiç ama hiç sevmezdim sınav zamıanı gelincede hiç çalışazdım o kzdan hep yardım beklerdim o da yardım edecgine söz verirdi ama aynı şekilde bende ona sosyal dersinde kopya verirdim.Sınav zamnı gelir çatardı ama kız kagıttan kafasını kaldırmaya korkardı onun yüzünde 1 alırdım aynı şekilde sıra bana gelirdi sosyal sınavında o kalkmayan kafası...
  4. kopya çekme özürlüsü:)

kopya çekme özürlüsü:)

Orta okulda coğrafya dersinden nefret ederdim. bir türlü ezberleyememiştim iklim koşullarını bölgelere göre. sınavda hepsini bir kağıda hazırlamıştım koya çekmek üzere sıranın altına koyduğum kağıdı bir türlü bulamadım sınav boyunca, aklımda kaldığı kadarıyla yazdım yazılıyı sonra sınav bittiğinde bi baktım ki yan sırada oturan arkadaşımın elinde kopya kağıdım, meğerse o almış çekmiş:) neyse...
  5. Kopya kağıdını kim buldu, Kopya kağıdının icadı

Kopya kağıdını kim buldu, Kopya kağıdının icadı

kopya kağıdı Bu yazı: Kopya kağıdını kim buldu, Kopya kağıdının icadı içerik kısaca.. kopya kağıdı ne zaman bulundu, kopya kağıdığı ilk kim buldu, kopya kağıdı hakkında bilgi içermektedir. "Ben hiç kopya çekmedim" diyen varmıdır acaba merak ediyorum :) Bana sorarsanız; inanın ki ben ömrü hayatımda hiç kopya çekmedim :) Ama merak ediyorum doğrusu, ilk kopyayı kim buldu diye :) Sizde...

Sayfayı Paylaş