kopya

banu23

Yeni Üye
Üye
kopya
orta okuldaydım ve yazılımız vardı trafikten. önemli bi ders olmadığı için çalışmamıştım kopya çekerim diye düşünüyodum.trafikçininaslında matematşikçi ve iyi bi hoca olduğunu unutmuştum tabiki. neyse zil çaldı bende kopya olarak defteri kullanıcam ne akıl ama başka şey kalmamış gibi:)) hoca girdi yazılı başladı tam kopya çekerken yakalandım.hocabeni ayağa kaldırdı bi tokat çaktı. hocada bende şoktayız sınıfı terkettim.normalde aklı basan çalışkan sivri bir öğrenci olduğum için benden hiç beklememiştiler.hüseyin hocam çok uğraştı benimle daha sonra ama disipline verememişti:Dancing_furious::Dancing_furious::Dancing_furious:tabiki daha sonradan anadolu lisesini yüksek dereceyle kazanıp onların gururu olmuştum.daha sonrasını merak ettiyseniz şimdide hayat üniversitesi ev hanımlığı ve çocuk büyütme bölümünün son sınıfındayım yüksek bi dereceyle devam ediyorum:nono::nono::nono:

Ce: kopya

ben okul hayatımda ne okuldan kaçabildim nede kopya çekebildim nasıl olduğunuda bilmem çok uslu bir öğrenciydim bizim zamanımızda böyleydi sanırım:yo:

bı gun matematık den yazılımız var hoca geldı.dagıttı kagıtları bıde ne goreyım cevaplarıda içinde ne yapacagımı şaşırdım zaten kotu dersım ...Hiç kaçırırmıyım bu fırsatı yazdım geçtım sonuçmu 10 aldım tabıkı ama nerdeyse meydana çıkıyordu çunku kaldırdı bıde sozlu yaptı benı bende tık yok tabı...ama genede bı şey yapamadı hoca sonuçta o dersten geçmış oldum
:haha:

Kaç yıl önceye döndüm senin bu yazdıgın yazıla ooooo!sana tek bir şey söylicem canım HİÇ UNUTULUR MU OKUL YILLARI.......

okul yolu düz gider çocuklar bayram eder öğretmenler olmasa emekler boşa gider :D:D
okul hayatında hiç kopya çekmeden anlının teriyle sınıf birinciliğiyle geçen bir öğrenci olarak siz tembel kopyacıları esefle kınıyor ve değerli öğretmenlerimizi saygıyla selamlıyorum:D:D

sizi gidi kopyacı tembeller siziiiiiiiii :D:D
banucum paylaşımın için tşkler tatlım :)

Geri