gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Kopyacılar Buraya :D

Konu, 'Zeka Oyunları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

http://www.e-oyunlar.com/kopyacek.htm
    PLAY'a tıkla (2 kez),AMAÇ: 10 gün peş peşe sarı arkadaşından kopya çek ve okulu bitir!,Yürüme: Yön tuşları
    Kopya çekme: Fareyi basılı tut.İlk günde kolaylıkla kopya çekebilirsin!! Ama 4. gün çok zorHadi bakalım...

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    ay cok zor bi oyun bu yaaa :S:S:S
    yada benim zekam yetmedi, okuldada öeldim ztn, hic kopya cekemzdim.:hhh:

tskler hayalcim :D

3. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    çekemiyorum ya çookk zorr :küstüm:

Kopyacılar Buraya :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melekler mekanında kim olmasa buranın tadı çıkmaz :D

Melekler mekanında kim olmasa buranın tadı çıkmaz :D

evt başlıktanda anlaşıldığı gibi kim olmasa buranın tadı çıkmaz :D tamam site güzelde gözünüz girince bi chat sayfasında birini görmek ister bi bakar dimii :D :D şimdii üzülmeyeyim diye ben okadar kişi arasından beni unutursunuz diye kendimden başlıyorumm hıhhh :D :D :D (ben olmasam sitenin pon pon kızı küçüğü gülüüüüüüü neşesi vıdııı vıdddıı sı olmaz :D aynı bir evde evin neşesi çocuksa...
  2. adet günü gelmeden sürekli test yapan arkadaşlarımız buraya :D

adet günü gelmeden sürekli test yapan arkadaşlarımız buraya :D

sizde benim gibi daha gününüz gelmeden sürekli test yapanlardan mısınız? :D
  3. D Shopping 2013 Uydu Frekans Bilgileri Burada

D Shopping 2013 Uydu Frekans Bilgileri Burada

2013 D Shoppıng Frekans 2013 D Shoppıng Frekansı Sevgili melekler, az önce sizlerle paylaştığımız CNNTURK 2013 frekans bilgilerinin ardından bu sayfamızda da 2013 D Shoppıng Frekansı bilgileriyle sizlerleyiz... D SHOPPING 11862 H – Yatay Dogu 27500 5/6 104 204 Türksat 2A
  4. Adim Adim Annelik Tecrüberlirimi Sizlerle Paylasayim Diyenler Buraya :D

Adim Adim Annelik Tecrüberlirimi Sizlerle Paylasayim Diyenler Buraya :D

Meleklerim anne olduktan sonra artik tüm tecrüberlerimi yasadiklarimi sizlerle paylasmak isitiyorum tipki hamislik topigim gibi. 10 Haziranda hic beklemeden (yani beklenen tarihden bir ay erken) oglum geldi. Muhammedim 3050 gramm ve 52cm dogdu.. Cok sükür sagligi yerinde, suan 5kg´yu buldu. Masallah istahi yerinde :hihi: Ilk haftalar emzirme sorunumuz vardi, yani süt kanallimin teki...
  5. Kanal D Alabora Yarışması Başvuru Formu Burada Melekler!

Kanal D Alabora Yarışması Başvuru Formu Burada Melekler!

kanal d alabora yarışması, alabora yarışması kanal d, kanal d alabora yarışma başvuru Sevgili melekleri yaz sezonunda ekranlara gelmeye hazırlanana Kanal D'nin yeni yarışması Alabora heyecanla bekleniyor. 7 erkek 7 kız yarışmacıdan oluşacak bir ekiple ülkemizin en muhteşem koylarında bir tekneyle maceraya katılacak olan yarışmacıları bakalım ne gibi sürprizler bekliyor. Siz de bu yarışmaya...

Sayfayı Paylaş