gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

kor gecem

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kor gecem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msn Koruma

Msn Koruma

-Msn hesabı almadan önce kesinlikle bilgisayarınızdaki cookie'leri silin ve modeminizi resetleyin.Çünkü sizin peşinizde olan bir hacker bu yolla sizin hangi hesabı aldığınızı öğrenemez ve izinizi kaybettirmiş olursunuz. -Msn hesabı alırken kesinlikle gerçek isminizi yazmayın, sahte isimler kullanın. -Msn adresinizi uzun tutmaya gayret gösterin.Örnek; basindan_asagi_kaynar_su_dokulmez_oglu...
  2. Himaye (koruma)

Himaye (koruma)

Rüyada birini himaye ettiginizi gör-mek, sevdiginiz bir kisinin inancini kazanacaginiza isarettir.
  3. korsan

korsan

Korsan Rüyada korsan görmek sahte arkadaşlarınız yüzünden yaşamınız tehlikeye girecek demektir. Korsan olduğunuzu gördüyseniz, bu saygınlığınızın kaybolacağına , arkadaş ve akrabalarınızın sizden desteğini çekeceğine yorumlanır. Rüyada korsan görmek sahte arkadaşlarınız yüzünden yaşamınız tehlikeye girecek demektir. Korsan olduğunuzu gördüyseniz, bu saygınlığınızın kaybolacağına , arkadaş...
  4. koruma kararı

koruma kararı

merhaba ben 2 aylık evliyim evliliğimin 1. ayında eşimden şiddet görmem, eşimin beni zorla yanında tutması ve tehdit gerekçeleriyle eşim hakkında suç duyurusunda bbulundum ve o tarihten sonra ayrı yaşamaya başladık .ben şikayet dilekçemden 2 gün sonra pişman olup şikayetimi geri çekmek istedim ancak şikayette bulunduğum savcılık dilekçeyi merkeze gönderdiğini söyledi ve ben dilekçe yazıp...

Sayfayı Paylaş