gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Koray Candemir

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

koray candemir yakışıklı çocuk Allah sahibne bağışlasın:D

2. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Koray Candemir
    aynen katılıyorum size :D emeğinize sağlık ya bayılıyorum bu adama:d040:

3. düş macunu

düş macunu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    erim sennii

Koray Candemir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkin Koray - Fesuphanallah

Erkin Koray - Fesuphanallah

Arkası gelmez dertlerimin bıktım illallah x 2 Biri biterken öbürü de başlar vermesin Allah x 2 Böyle gelmiş böyle gidecek korkarım Vallah x 2 Yok mu çaresi dostlar fesuphanallah x 2 Alemin keyfi yerinde yine maşallah x 2 Bize de bir gün kader güler güler inşallah x 2 Böyle gelmiş böyle gidecek korkarım Vallah x 2 Yok mu çaresi dostlar fesuphanallah x 2
  2. Erkin Koray - Akrebin Gözleri

Erkin Koray - Akrebin Gözleri

Akrebin gözleri her an üstümde sanki G F E Akrebin gözleri öyle yaman ki Öylece bakıyor hiç göz kırpmadan Bekliyor beni kımıldamadan Bekliyor beni kımıldamadan Akrebin gözleri akrebin akrep Akrebin gözleri akrebin akrep Hainlikle dolup boşalan bakışları Sanki bitmez bir kin nefret soluyor Yavaş yavaş yandan yaklaşışları Belli ki küçük bir fırsat kolluyor Belli ki...
  3. Koray

Koray

koray müzik aleti Koray bitkisinden yapılan, beş delikli, dişe takılarak ve üflenerek çalınan bir enstrümandır. Başkurtistan enstrümanıdır. Tatar korayı ise yedi delikli, dilli bir enstrüman olup üflenerek çalınır.
  4. Koray Candemir "Yarım Kalan" 2013 Albüm Tanıtımı

Koray Candemir "Yarım Kalan" 2013 Albüm Tanıtımı

Bu sayfa; Koray Candemir "Yarım Kalan" 2013 Albüm Tanıtımı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ülkemizde rock müziğin temsilcilerinden biri olan KOray Candemir yepyeni bir albümle sevenlerinin karşısına çıkmak için gün sayıyor. Sony Müzik etiketiyle piyasaya çıkacak olan "Yarım Kalan" adlı albüm 7 Mayıs'ta müzik severlerle olacak. İlk solo albümünü 2001...

Sayfayı Paylaş