gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Kördüğüm ...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Hz. Aişe, Peygamberimizle (s.a.v) yeni evlenmişti. Eşinin kendisini sevip sevmed...igini merak etmekteydi ya da kendisini ne kadar ve nasıl sevdiğini. Hz. Aişe bu düşüncesini Peygamber Efendimizle konuşmadan edemedi. “Ey Allah’ın Resulü, beni seviyor musun?” “Evet, Ya Aişe tabi seviyorum!” Aişe dahasını da merak ediyordu, acaba nasıl seviyordu? Hemen sordu: “Beni nasıl seviyorsun?” Peygamberimiz sevgi şeklini tanımladı eşine; “Kördüğüm gibi.” bu cevap Hz. Aişe’yi cok sevindirdi, çünkü kördügüm açılamazdı. Açılmayan, bitmeyen sırlı bir sevgi demekti. Alacağı cevap onu çok mutlu ettigi için Hz. Aişe sık sık sorardı: “Ey Allah’in Resulü, kördüğüm ne alemde?” Peygamberimiz, Hz. Aişe’yi memnun eden cevabı verirdi her defasında: “ilk günkü gibi…”

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Ayyy çok güzell Rabbim herkese kördüğüm sevgisi versin tşkler hayatım emeğine sağlık çok sevdim +rep

3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Amin canım

Kördüğüm ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç - Kördüğüm

Kıraç - Kördüğüm

Donecegim tozlu yollara Al gelincikler sevecegim Solarlar bilirim sevgilim Yine bekleyecegim Bitsede bir gun nazli hayat Ben bir tek seni sevecegim Kader gucsuz kalir sevgilim Sensiz olmeyecegim Kordugum karmasik bir bilmece Uyutmuyor beni gunduz gece Utanmam usanmam beklerim Oylece Git gide, git gide azalmasin Savrula, savrula kaybolmasin Goz gore goz gore bitmesin Aglarim Hem seni, hem...
  2. Aslı - Kördüğüm

Aslı - Kördüğüm

Aslı - Kördüğüm Öyle uzak ki yerin Uzakları aşıyor Bütün özlediklerim Benden ayrı yaşıyor Ya herşeyim ya hiçim Sorma dünya ne biçim Bir kördüğüm ki içim Çözdükçe dolanıyor
  3. Efsun - Kördüğüm

Efsun - Kördüğüm

Gün uyanırken Gördüğü rüyadan Ayrılıp gittin Sessiz sakin buralardan Denize daldı Gözlerim arkandan Bir kez aldandım Bir daha yapmam yar Kördüğüm oldum Bir daha yapmam yar Kördüğüm oldum Durulur sandım Bulanık sular bir anda Elimden kaçtın Ahhh kurtuldun sanma Geriye kaldı Sözlerin arkandan Son kez aldandım Bir daha yapmam yar Kördüğüm oldum Bir daha yapmam yar Nerden geldim Bu hale Bazen...
  4. Hümeyra – Kördüğüm

Hümeyra – Kördüğüm

hümeyra, şarkı sözleri, öyle bir geçer zaman ki, film müzikleri, çalan şarkılar, kördüğüm şarkı sözünü buradan bulabilirsiniz Öyle bir geçer zamn ki dizisinde tekrardan bir kez daha sevdiğimiz Hümeyra ya ait parçanın sözlerini sizlerle paylaşıyorum. Hümeyra – Kördüğüm Öyle uzak ki yerim uzakları aşıyor Bütün özlediklerim benden ayrı yaşıyor Ya herşeyim ya hiçim sorma dünyam ne biçim Bir...

Sayfayı Paylaş