gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Korea Modası

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

korea modası kore giyim tarzı korelilerin giyim tarzları kore genç modası 2011 Oldukça sıradışı şık ve spor giyim tarzı korea tutkunları için işte size yepyeni modeller:)
    [​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ayy bacakları tıpkı benim gibi incecik. :utan: Çok hoşuma gitti kıyafetler hepsini giyerdim herhalde.
    Teşekkürler paylaşım için. :kiss:

3. beste-

beste- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayh bayıLdm kısLarn hepsi brbrinden tatLı kıyafetLer desen çok havaLı çok hoş...

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dizilerinizi izlemeye başladığımda dikkatimi çeken bir şeydi. Ya onlar gerçekten çok çıtıpıtı oldukları için ya da gerçekten güzel kombinasyon yaptıkları için bilemiyorum ama tarzları gerçekten çok güzel. Facebook'da bir sayfa var Kore Tarzı Giyinmeyi Sevenler diye. O tarz giyinmeyi sevenler takip edebilir. Keşke onları satın alabileceğimiz bir dükkan olsaydı *-*

Korea Modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuzey Kore (North Korea) Kağıt Paralar

Kuzey Kore (North Korea) Kağıt Paralar

kore parası kuzey kore parası 1 won kaç tl 1000 won kaç tl ne kadar 1947 - 10 Chon 1947 - 20 Chon 10 Won - 1947 1959 - 50 Won 1978 - 5 Won 1978 - 100 Won 1988 - 1 Chon 1998 - 5 Won 1998 - 10 Won 2002 - 1000 Won 2005 - 200 Won
  2. Sokak modası

Sokak modası

Meleklerim modayı takip ettik.Nelerin bize uygun olduğunu gördük.Buraya kadar tamam.Peki sokağa bu modayı taşıdık mı? Bakın burda modayı sokağa taşıyanlar taşımayanlar kendi modasını oluşturanlar moda bana göre değil deyip kendini aşanlar.Bakalım sizin tarzınız hangisi??...
  3. Fırfır modası..

Fırfır modası..

Fırfır ne şeker ne tatlı bir laftır:) cicili bicili elbiseler, etekler gelir insanın aklına.. Buyrun meleklerimmm :):) ay bunu yeriiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmm
  4. Espadril Modası

Espadril Modası

espadril, nedir, ne demek, ayakkabı, satın al, 2012, erkek, bayan, nerede satılır, fiyat, fiyatları, modelleri, modası, modeli, trendleri, burada arkadaşlar 80'lerin modası espadril ayakkabılar, günümüzün trendleri arasında başı çekmeye hazırlanıyor Melek'lerim. Meleklermekani.com olarak, 2012'nin modası olacak espadril ayakkabılar hakkında, sizlere bilgiler aktarıyoruz... Kumsallardan...
  5. Ekose Modası

Ekose Modası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş