gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Koridor

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Koridor -Işık kaynaklarını koridor boyunca dizmek uygundur. Yarı-şeffaf aplikler koridor boyunca kullanılabilir. Geniş açılı armatürler tercih edilmelidir. Koridor ile odalar arasında çok fazla ışık farkı olmamasına dikkat edilmelidir.

Koridor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. koridor

koridor

Koridor İnsanın hayatı olarak yorumlanır. koridora göre yorumlanır.
  2. Grup Koridor - Yaprak Dökümü

Grup Koridor - Yaprak Dökümü

Yaprak dökümü başladı kalbinde Boynu büküldü yine göğün Bu güzel,kısa hikaye de Altın saçlarının sayesinde Canımdan can bildiğim Ruhumu feda ettiğim Yarimindeyim sende mi Hayellindeyim sende mi O yıkık eski evde O günlerde yine o günlerde Yine o düşlerde o yıkık eski evde Seninleyim hayaldeyim
  3. Grup Koridor - Harac Mezat

Grup Koridor - Harac Mezat

Ben harac mezat satılmışım Hem bir kenara atılmışım Ben senden yana yılmışım Yıkılmışım dağılmışım Yıkılmışım dağılmışım Ben senden yana yılmışım Yıkılmışım darılmışım Bulundukların arasında Hem yıkımların ard arda Görme yüzümü artık asla Yıkılmışım dağılmışım Yıkılmışım darılmışım Görme yüzümü artık asla Yıkılmışım darılmışım ooof Yıkılmışım darılmışım ooof Bulutların arasında Hep...
  4. Grup Koridor - Esir Düştüm

Grup Koridor - Esir Düştüm

grup koridor esir düştüm akor esir düştüm akor Nasıl düştüm bu aşka Yoktu senden başka cezam yar Tenimdeki parmak izlerin Ele verir bende seni yar Yırtıp yaktın resimlerini Yakamadım bir kendimi Bu sabıka senin eserin Esir düştüm ben sana Sabıkam yoktu başka Sende gittin bu aşka Alay ettin sevgimi Kahrettim geçelerde Mutlulugu aradım başka Türlü şeylerde
  5. Koridorumu nasıl dekore ederim ?

Koridorumu nasıl dekore ederim ?

Koridorumu nasıl dekore ederim,koridor nasıl dizayn edilir,koridorumu dekore etmek istiyorum,koridorlar için dekorasyon önerileri, Sevgili Melekler,Evlerimizin koridoru göze çarpan ilk bölüm olması açısından, odaları kadar önemlidir. Doğru değerlendirilmiş bir koridor evinizde büyük farklar yaratabilir. Koridorun genişliğine göre bir aksesuar ve küçük koltuklarla koridorunuzu alışagelmiş...

Sayfayı Paylaş