gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

korkak

Konu, 'J-K' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Korkak Rüyada korkaklik hastaliga yorumlanir. Rüyada görülen korkak bir kimse, iyilesmesi zor bir hastaliga tutulmus biridir. Bir baska rivayete görede: Rüyada korkak kimseyi görmek, gevseklige ve hastaliktan sifa bulmaya isarettir. Harpte olan kimsenin bu rüyayi görmesinde hayir yoktur. Bazen de korkak kimseyi görmek, secaata ve düsmanini korkutuncaya degin cesaret etmesine isarettir.

korkak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Faruk K. _ Korkak

Faruk K. _ Korkak

Gideceksen bir daha girme bu kapıdan Susma hazır mısın yol almaya Ben senin neyini sevdim bilmiyorum Sense devam ettin koparmaya Ömür geçiyor canım hüzün veriyor Her gün biraz daha yakın ölüm geliyor Ömür geçiyor aşkım vakit bitiyor Her gün biraz daha yakın ödüm kopuyor Yaşadım ama seni bin pişman Kim bu kim aramızdaki düşman Sen misin vazgeçen korkak Gidiyor musun Geçer aylar yıllar geçer...
  2. Tutkun , Suskun , Korkak !!

Tutkun , Suskun , Korkak !!

Sana tutkunum İşlemişsin hücrelerime Senden gelecek Tek bir sözcüğün Yolunu gözlüyorum Gücüm tükeniyor Takatim kalmıyor Sabrediyor Dayanıyor Korkuyorum Yokluğundan Sana yakınken Sensizim Yanındayken Uzağım Her şeye inat Yılmıyor Tükenmiyor Hayalini Kurarak Bekliyorum Ürkeğim Tedirginim Ellerimin arasından Kuş misali Gideceksin diye Susuyor Kulaklarımı tıkıyor Görmüyor...
  3. En korkak burçlar....

En korkak burçlar....

en korkak burç Bakalımm hangi burç daha korkak çıkmış:D Koç burcu Hedef bulamama, tartışacak kişi yada konu bulamama korkusu Koçları fena halde tedirgin eder. Koçlara yapılacak iş değil bu! Boğa burcu Huzur bulamama ve huzurun bozulması korkusu Boğaların en korktuğu durumdur. Kimse onların huzurunu bozmasın! İkizler burcu İkizler burcunun, bilgi verme ve bilgi alma işlevini...
  4. Korkak fare

Korkak fare

Bir Hint masalına göre kedi korkusundan devamlı endişe içinde yaşayan bir fare vardır. Büyücünün biri fareye acır ve onu bir kediye dönüştürür. Fare kedi olmaktan son derece mutlu olacağı yerde bu kez de köpekten korkmaya başlar. Büyücü bu kez onu bir kaplana dönüştürür. Kaplan olan fare sevineceği yerde avcıdan korkmaya başlar. Büyücü bakar ki , ne yaparsa yapsın farenin korkusunu yenmeye...

Sayfayı Paylaş