gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

korkmayın bildiğimiz karınca

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: korkmayın bildiğimiz karınca
    korkmadımda az biraz tırstım yaa o tüyleri çok iğrenç görünüyorr içim bi tuhaf oldu :Demeğien sağlık canım

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: korkmayın bildiğimiz karınca

benıde kasıntı bastı:):):)paylasım için saol

korkmayın bildiğimiz karınca konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutlulukdan korkmayın

Mutlulukdan korkmayın

. Hayata gülümsememek için o kadar çok neden var ki… Yeter ki mutluluğun sandığınız kadar uzakta olmadığının farkına varın ve elinizi ona doğru uzatmaktan korkmayın… Bakım Güzel göründüğünüz zaman kendinizi iyi hissedersiniz. Aynaya baktığınızda kendinizi beğeniyorsanız hemen yüzünüzde bir gülümseme oluşur. Küçük bir gülümseme, bazen mutlu olmaya yettiğine göre, bakımlı olmaya özen...
  2. korkmayın !!!!!!!!!!

korkmayın !!!!!!!!!!

böyle seylere inanmam ama aramızda kalsın :gossip: tırstım anneeeeeeeeeeeeeeee.......
  3. Psikologlardan korkmayın

Psikologlardan korkmayın

Ruh sağlığı konusunda uzmanlardan yardım almak ülkemizde halen bir tabu olarak kabul ediliyor. Ancak psikiyatrist ve psikologlara danışmak sağlıklı yaşam sürmenin bir parçası. Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada, insanda ruh ve bedenin beraber çalışan iki oluşum olduğuna dikkat çekildi. Herhangi birinde meydana gelen hastalık diğerinde de denge bozulmasına ve...
  4. Saç Dökülmesinden Korkmayın

Saç Dökülmesinden Korkmayın

Saç Dökülmesinden Korkmayın İnsanların yüsde 50’si yaşamlarının bir döneminde saçlarının dökülmesinden şikayet etmektedirler. Saç dökülmesinin tıp dilindeki karşılığı alopesidir. Otuzlu yaşlarda bu şikayet yüzde 30’larda iken 50’li yaşlarda oran yüzde 50’lere yükselmektedir. Saç dökülmesi hem kadın hem de erkeklerde ciddi psiko-sosyal problemleri beraberinde getirir. Doğru tanının konması...
  5. Saçlarınızı taramaktan korkmayın!!

Saçlarınızı taramaktan korkmayın!!

kökten dökülen saç kökten dökülen saçlar saçın dökülmesi Bazen saçlarımız dökülecek diye taramaktan çekiniriz, halbuki yanlış yaparız, buyrun:) 2006 yılından bu yana kozmetik ve dermatolojik ürünler alanında saç ve cilt problemlerine yönelik bilimsel ve dermatolojik çözümler sunan Dr Medica, ´taranan saç daha fazla dökülür´ araştırmasına cevap verdi. Neden doğru değil? Belirtilen...

Sayfayı Paylaş