gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Korkmaz'dan masaüstü barbekü

Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

korkmaz barbekü barbekü çeşitleri korkmaz a304 dumansız ızgara çeşitleri Korkmaz A330 Elite
    [​IMG] Yüksek ısıya dayanıklı özel kaplanmış portatif kolay yıkanılabilir çelik gövde. Portatif nikel kaplı ızgara teli. 2000 Watt gücünde 18/10 Cr-Ni, nem ve ısıdan etkilenmeyen paslanmaz çelik ısıtıcı eleman ve ayarlanabilir termostat kontrol ünitesi. Yüksek ısıya dayanıklı ayaklar. Kokusuz ve dumansız ızgara imkanı. Kızartma verimliliğini artırmak için ısı yasıtma özelliği olan portatif tepsi

A330 Elite özellikleri

Kızartma alanı 26x34 cm.
    220-230 V ˜2000 W 50-60 Hz
    1 Koli: 4 parça
    Koli Ağırlığı: 11.75 Kg
    Koli Ebatları: 41x57x40 cm
    Koli M3: 0.093
    20 Container: 1.204 parça

Korkmaz'dan masaüstü barbekü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bahçede barbekü

Bahçede barbekü

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Barbekü Soslu Tavuk

Barbekü Soslu Tavuk

MALZEMELER 1 kg tavuk kanadı McCormick Tavuk sosu 2 yemek kaşığı domates salçası, 3/4 su bardağı soğuk su HAZIRLANIŞI Sosu, salçayı ve suyu küçük bir kapta karıştırın. Karışımı çiğ kanatlara sürünüz. 200 C'ye ısıtılmış fırında tavuk tamamen pişinceye kadar tutun.
  3. barbekü keyfi

barbekü keyfi

Bahçede barbekü keyfi Havaların ısınmasıyla birlikte barbekü partileri de hafta sonlarının değişmez keyifleri arasında yerini almaya başladı. Campingaz'ın 'Expert 2 Advantage' adlı modern barbeküleri ise bu partilerin vazgeçilmezi olmaya aday. Ürün, dumansız ve alevsiz ızgara yapmanızı sağlıyor.
  4. AKLİME KORKMAZ'ın MEKTUBU

AKLİME KORKMAZ'ın MEKTUBU

"Bana göndermiş olduğunuz mektupta eşinizin size gönderdiği son mektubu ve resmini gönderin diye yazmışsınız. Eşim ve ben hiç ayrılmadığımız için öyle bir mektup yok ama sizinle eşimin Şehit edildiği geceyi paylaşabilirim. *** Ben uykudaydım. Kapının çok sert çalındığını duydum. Ben zannettim ki köylülerden biri hasta diye kapı çalıyorlar. Yataktan kalkıp baktığımda eşim kapıyı açmış,...
  5. hareketli masaüstü

hareketli masaüstü

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş