gebe
  1. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0

Korkmuyorum Seni Sevmekten

Konu, 'Çöplük' kısmında juju tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Korkmuyorum Seni Sevmekten konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Korkmuyorum Senİ Sevmekten!!

Korkmuyorum Senİ Sevmekten!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Talha bora öge & ikbal gürpınar - korkmuyorum seni sevmekten

Talha bora öge & ikbal gürpınar - korkmuyorum seni sevmekten

talha bora öge korkmuyorum sevmekten sözleri talha bora öge ikbal gürpınar sözleri ikbal gürpınar korkmuyorum seni sevmekten seni varlığını seviyorum Kaçmaya çalıştığın gerçek, Birgün karşına çıkacak. Ve işte o gün Kaçacak yerin olmayacak. Ben senin varlığını seviyorum, Yokluğunu seviyorum Sana ulaşamadığım dakikalarda. Seni duymayı Seni özlemeyi Hiç görmesem bile seninle olmayı seviyorum....
  3. Korkmuyorum senİ sevmekten

Korkmuyorum senİ sevmekten

uzaklıkla ilgili sözler korkmuyorum sevmekten şiir sözleri sevmekle ilgili şarkılar sevmekle şiirler sözler KORKMUYORUM SENİ SEVMEKTEN Seni sevmeleri seviyorum ben, Seni özlemeyi, Seni düşünmeyi, Senin var oluşunu hatta, Yokluğunu seviyorum… Seni görmesem de, Sana ulaşamadığım anlarda bile, Seni seviyorum ben… Seni sensiz yaşamayı, Sensizlikte bile seni hissetmeyi,...

Sayfayı Paylaş