gebe
  1. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28

korku film tavsiyelerinizi bekliyorum kizlar...

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında ahueda tarafından paylaşıldı.

kizlar esimle aksamlari gerilim, korku filimleri seyretmeyi seviyoruz.... seyrettiginiz hosunuza giden güzel filmleri buraya paylasirmisiniz....

2. bal_arısı

bal_arısı Forum Okuru

şeytan çarpması die bi film korkunç olduğu kadar daha çok gerilim var... tavsiye ederim....

ahueda bunu beğendi.
  3. bal_arısı

bal_arısı Forum Okuru

otel hostel de tavsiyemdir......

ahueda bunu beğendi.
  4. bal_arısı

bal_arısı Forum Okuru

içerde die bi finm izledim dün korkunç olduğu kadar iğrençti....

ahueda bunu beğendi.
  5. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Eğer benim gibi kanlı filmlerden hoşlanmayıp sadece gerilmek özellikle de basit şeylerle yaratılan harika gerilimleri yaşamak istiyorsan,paranormal activity serisini (sanırım 2 film ),nicole kidman diğerleri,bruce willis 6.his,rec 1-2 biraz kan var ama çekim harika,küp serisi,anestezi,bir night shayamalan harikası the village-köy,127 saat gerçek bir olaymış bir dağcının başından geçenleri tavsiye edebilirim. :çapkın:
    Daha çok ama şimdilik aklıma gelenler bunlar,sonra yine yazarım :tik:

ahueda bunu beğendi.
  6. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    tepenin gözleri izlemeni tavsiye edebilirim ilk aklıma geleni yazdım geldiği zaman tekrar ugrarım caniimmm :D:D

korku film tavsiyelerinizi bekliyorum kizlar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Korku Filmlerinde Kim Kimdir?

Korku Filmlerinde Kim Kimdir?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Türkçe Korku Filmleri

Türkçe Korku Filmleri

neredesin freddy (neredesin firuze ) -gulyabani geri döndü -cinin avukati (seytanin avukat ) -sezercik zombi parcasi -kara murat zombilere karsi -öküzlerin sessizliği -korkutmazsam serefsizim -günden gelen şişli teyze -karin desen muhittin -sahin k evi (mumya evi ) -dunyayi korkutan adam - dunyayi korkutan adamın oğlu -nerminator -kibariyenin annesi return -levent...
  3. Kızlar tavsiyelerinizi bekliyorum LÜTFEN...

Kızlar tavsiyelerinizi bekliyorum LÜTFEN...

güler kaya altıntepe güler altıntepe hikmet karabacak konya osman nuri aksu barış pilancı Ben konyalı değilim ama konyada oturuyorum,çok fazla çewrem olmadığı için iyi bi kadın doğumcu bilmiyorm.Eşim dr ama buraya geleli 5 ay olduğu için onunda pek çewresi yok sadece personellerin arkadaşlarnn tavsiyesi falan var ama ben birebir gidenlerden tecrübe kazananlardan da tavsiye istiyorum.Konya da...
  4. kış makyajı tavsiyelerinizi bekliyorum

kış makyajı tavsiyelerinizi bekliyorum

Yazın farklı kışın farklı makyaj yapmak gerek diye düşünüyorum.Modayı da takip etmem, sizden kış makyajı nasıl yapılır, tavsiyeler bekliyorum..:)
  5. tavsiyelerinizi bekliyorum acil...

tavsiyelerinizi bekliyorum acil...

Merhaba anneler.genç bir anneyim ben ve tecrübesizim maalesef.vitamin şuruplarından almak istiyorum.çünkü çok iştahsız ve yeterli bir şekilde besinleri alamıyor oğlum. araştırırken internette buldum multimini şurupları diye bir ürün için iyi demişler ama tam emin olmadan alamam.vitamin şurupları konusunda önerileriniz nedir?siz neler kullanıyorsunuz?bir de zararları var mı?

Sayfayı Paylaş