gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

korku komedi karışımı,üniversiteli gençlerden devam flmi

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

korku komedi karışımı,üniversiteli gençlerden devam flmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Üniversiteli Gençlerin Uydusu 2008'de Uzayda

Üniversiteli Gençlerin Uydusu 2008'de Uzayda

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesinde yüksek lisans öğrencileri tarafından yapılan küp şeklinde 1 kilogramdan düşük ağırlıktaki ''ITU-pSat 1'' adlı uydu, 2008 yılında uzaya fırlatılacak. İTÜ Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fevzi Ünal, TÜBİTAK tarafından desteklenen ''Piko Uydu Tasarımı Projesi'' kapsamında öğrenciler tarafından kenarları...
  2. komedi

komedi

Komedi Rüyasında komik birşeye gülen insan öğrendiği bir şeyden dolayı sıkılacak demektir.Rüyada bir tiyatroda komedi seyrettiginizi görmek, isiniz hususundan amirlerinizle is hususunda tartistiginiza, sizin bir komedya oynadiginizi görmek, bu tartismalarda tezinizi kabul ettirdiginize ve kendinizi hakli çikardiginiza isarettir.
  3. üniversiteli kadinlar dernegini kiniyorum!!

üniversiteli kadinlar dernegini kiniyorum!!

YouTube - Tehlikenin Farkındayız ! Demokrasi' den Yanayız ! - 4 Yukarıdaki videoda izledikleriniz Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği'nin İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka kampusünde düzenlediği 'Önder Kadınlarımız' toplantısında yapılan konuşmaların sadece bir kısmı. buradaki bayanlar ezan ve Kuran'dan yana dert yanıyorlar. Ezan ve Kuran okuma sesleri bir bayanı rahatsız etmiş!...
  4. korku

korku

korku ....bırşeylerden korkmak..karanlıktan,sesızlıkten,yanlızlıktan..vs...
  5. üniversiteli gençlerin ev muhabbeti:) kopacaksınız

üniversiteli gençlerin ev muhabbeti:) kopacaksınız

üniversite ile ilgili komik sözler üniversiteli sözleri üniversite komik sözler abi tüp bitti nasıl yapcaz yemek olayını? -olum okulda yeriz kasma kendini.. -para mı var abi okulda yiyelim! -tamam buldum abi yatır elektrik sobasını yere.. -eee? -tavayı üstüne koyup yumurta yapcaz!!! -olum süper aklın var ama 2 yıllık okulda 5. yılın ya helal olsun diyorum baska bisey demiyorum,susuyorum!...

Sayfayı Paylaş