gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

korku

Konu, 'Melek Sözlük' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

korku ....bırşeylerden korkmak..karanlıktan,sesızlıkten,yanlızlıktan..vs...

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: korku
    İstenmeyen olaylar karşısında duyulan veya

Bilinmemezliğin getirdiği, endişe / ürperti gibi kelimelerle birlikte rahatlıkla kullanılabilen, insanın sağlıklı düşünebilme yetilerini neredeyse sıfıra indirebilen, insanoğlunun karşısına envai çeşit şekilde çıkabilen (karanlık, hayalet, yalnızlık), bazen geçen, bazen bir ömür süren rahatsızlık ve sıkıntı içeren karanlık duygu...

3. eeliff

eeliff Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    su anda ılıklerıme kadar hıssettıgım seyy

korku konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sanatçıların Korkuları

Sanatçıların Korkuları

Olcay kapalı yerlerde kalamıyor ZUHAL Olcay'ın klostrofisi, Haluk Bilginer'in yükseklik korkusu var. Bilginer, yükseklik korkusu olduğunu Eyfel Kulesi'nde anlamış. Zuhal Olcay'ın kapalı alan korkusu ise bir tren kazası sonucu ortaya çıkmış. Olcay bu olayı şöyle anlatıyor: "1976'da Ankara'dan istanbul'a turneye giderken kaza geçirdik, iki arkadaşımız öldü. Kazadan sonra büyük bir ruhsal...
  2. Çocuk Korkuları

Çocuk Korkuları

Birçok anne baba ve eğitimci, çocukların korkuları olduğunu bildikleri halde, çocukların bu korkuları hakkında yeteri kadar bilgi sahibi değildirler. Korku çocukların görünen ve görünmeyen tehlikeler karşısında gösterdikleri doğal bir tepkidir. Korku bir nesneye, kişiye ya da bir olaya bağlıdır. Korkunun en önemli özelliği, korku veren uyaranın ani ve beklenmeyen bir durumda ortaya...
  3. korkudan :D

korkudan :D

İlkokul birinci sınıftaydım.. :) Okulun ilk ayları daha... Öğretmenimiz okumaya başlamamız için " Ali ata bak, Işık ılık süt iç, Emel eve gel.. " :D fişlerini tahtaya asıp, herhangi birini sorduğunda bizim o fişi cetvelle göstermemizi ve tekrar okumamızı istemişti.. Ben öğretmenimizin önündeki ilk sırada oturuyordum, tahtaya ilk ben kalkmadan önce yanımdaki kız arkadaşım " ben...
  4. Ünlülerin korkuları!

Ünlülerin korkuları!

1) UMA THURMAN: Kapalı yerde kalma korkusu var. Kill Bill';deki tabut sahnesinin çekimleri oyuncu için oldukça zor olmuş. 2)SARAH MICHELLE GELLAR : Ölüm korkusu var. Bu yüzden de mezarlıklardan çok korkuyor. Buffy the Vampire Slayer'ın çekimleri için onun kendini rahat hissedebileceği yapay bir mezarlık inşa edilmiş. 3)MICHELLE PFEIFFER : Çamurlu eşyalara yaklaşmak onu tedirgin ediyor....

Sayfayı Paylaş