gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

korkudan altına yapan kız:D:D

Konu, 'Komik Resimler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

altına yapan bebek oyunu altına yapan bebek kadın kadınlar oyunları [​IMG] [​IMG]

2. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    :hhh::hhh::hhh::hhh:Ay sen beni güldürdün Allahta seni güldürsün canım

korkudan altına yapan kız:D:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. alttaki acı söyler :D

alttaki acı söyler :D

melekler oyun şöyle: üstteki üyenin hoşlanmadığınız yada dalga geçtiğiniz huyunu yazıcaksınız... tabiki istediğiniz tatlı atışmalarıda yapabilirsiniz:D hade bakalım söylesin biri acı gerçekleri:D
  2. korkudan :D

korkudan :D

İlkokul birinci sınıftaydım.. :) Okulun ilk ayları daha... Öğretmenimiz okumaya başlamamız için " Ali ata bak, Işık ılık süt iç, Emel eve gel.. " :D fişlerini tahtaya asıp, herhangi birini sorduğunda bizim o fişi cetvelle göstermemizi ve tekrar okumamızı istemişti.. Ben öğretmenimizin önündeki ilk sırada oturuyordum, tahtaya ilk ben kalkmadan önce yanımdaki kız arkadaşım " ben...
  3. Sekreter kız :D

Sekreter kız :D

sekreter kızlar İki aile varmış ve her iki ailenin de birer kız çocuğu varmış. Birgün misafirlikte sohbete baslamışla...r; -Eee sizin kızdan ne haber?.. -Valla işte ne olsun biliyorsunuz işe girdi geçen sene. Başını kaşıyacak vakti yok. İlk başlarda geceleri fazla mesai yapıyordu. Sonra hafta sonları da ...çalışmaya başladı. Patronu çok sevmiş her işi ona veriyormus. Derken Ankara seyahatleri...
  4. Altına Yapan Kıız :D

Altına Yapan Kıız :D

altına yapan kadınlar kafede gülmekten altına ışedi Ayy hiç unutmam ya 1. ya da 2. sınıftaydım, dersteyiz.Sınıfta böyle kötü bi koku var orasını siz anlayın işte :D Sonra ben gaz çıkarmıştım çok küçük sessizce, istemeden olmuştu :ehi: Sonra hoca dedi ki bana altına mı yaptın Zeynep, ben de yok öğretmenim yokk, diyorum ama hoca benim yanıma 2 kız koydu gönderdi tuvalete. Kızlar benim dona...

Sayfayı Paylaş