korkudan :D

La Noyee

Yeni Üye
Üye
korkudan :D
İlkokul birinci sınıftaydım.. :) Okulun ilk ayları daha... Öğretmenimiz okumaya başlamamız için " Ali ata bak, Işık ılık süt iç, Emel eve gel.. " :D fişlerini tahtaya asıp, herhangi birini sorduğunda bizim o fişi cetvelle göstermemizi ve tekrar okumamızı istemişti.. Ben öğretmenimizin önündeki ilk sırada oturuyordum, tahtaya ilk ben kalkmadan önce yanımdaki kız arkadaşım " ben bunları okuyamam " demişti bana.. Tahtaya utana sıkıla gittim.. :D Çünkü bende okumayı tam olarak çözememiştim.. Tahtada baya bi kaldım ben.. ee yanlışım olunca öğretmenim anlamam için baya uğraşmıştı.. Neyse öyle böyle okudum tam sırama gidecekken şırıl şırıl sesler gelmeye başladı.. :D:D yanımdaki arkadaşım korkudan altına yani sıraya işemişti.. :hhh::huhe: üff çok kötüydü :kiamam:

evet datlım çok korkuyorduk öğretmenden :uhu:
birde zaten ilk yılımız okul nedir pek bilmiyoruz.. :D
sırada yanımda birinin oturmasını bile istemezdim ilk günler, acaip gelirdi.. :D:D :S

Bilmem ki canım.. :D
Okula yeni başladık diye olsa gerek.. :D Ama öğretmenmiz çok disiplinli bi karakterdi..:m.c:
Yüzünde kocaman bir et beni vardı..:D Bir gözü kısık diğeri yerinden fırlamış gibi bakıyordu.. :uhu: :D

Geri