gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Korkulardan Emin Olmak İçin Dualar

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

korkulardan emin olmak için okunacak dualar, korku duaları, korkunca okunacak dualar
    Sevgili melekler, hepimizin korku ve kaygıları farklıdır. Kendimizi kötü hissettiğimiz zamanlarda yapılacak en güzel şey dua etmektir. Yaradan'dan alacağımız güç bize kendimizi iyi hissettirir. Korku ve kaygılarımızan kurtulmak için okumamız tavsiye edilen dualar şöyledir..

dua.jpg

Korkulardan Emin Olmak İçin Dualar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sınavlarda başarılı olmak için dua

sınavlarda başarılı olmak için dua

sınavda başarılı olmak için dua sınavda başarı duası sınavlarda başarılı olmak için dua olma duası rabbişrahli sadri veyesirli emri vahlul ukdeten minnisani yefkahu kavli
  2. uykuda korkudan kurtulmak için okunacak dua var mı kızlar

uykuda korkudan kurtulmak için okunacak dua var mı kızlar

Kızlar uykuda bazen özellikle son zamanlarda bunda artış oldu korkarak uyanıyorum. Uykudan korku ile uyananları rahatlatacak Hazreti Peygamberimizin rivayei varmış benimle paylaşır mısınız lütfen.
  3. içimde sürekli bir korku var. hiçbirşeyden emin değilim. Allaha yakın hissetmiyorum

içimde sürekli bir korku var. hiçbirşeyden emin değilim. Allaha yakın hissetmiyorum

arkadaşlar içimde sürekli bir korku var iç huzurum yok. kalbim güm güm diye atıyor. elim kolum kalkmıyor. yaşama sevincimi kaybettim. Allaha yakın hissetmiyorum, namaz kılıyorum ama süreler ağzımdan dökülüyor ama kalbimle hissetmiyorum ne yapmalıyım. Allaha yakın nasıl hissedebilirim. ona dua edip yardımını hergün istiyorum 4 aydır. lütfen bir çare bir ümit bir cevap...
  4. Cennet Ehlinden Olmak İçin Okunacak Dua

Cennet Ehlinden Olmak İçin Okunacak Dua

bu konu cennet ehlinden olmak için okunması gereken dua bilgilerine yer vermektedir. Yüce Allah, kulları için ahirette cennet ve cehennemi hazırlamıştır. Cehenneme günahkarlar ve kötü kullar gireceği gibi cennete ise sevabı fazla olup yaşadığı hayat boyunca Allah'ın hoşuna giden davranışlar ve ibadeti yaparak rızasını alan kişiler girecektir. Rabbim öncelikle tüm müslümanları cennetine kabul...
  5. Derslerde Başarılı Olmak İçin Okunacak Dua

Derslerde Başarılı Olmak İçin Okunacak Dua

bu konu derslerde başarılı olmak isteyenlerin okuması gereken dualara yer vermektedir. Şimdi ki dua bilgilerimiz okula giden ve derslerin de başırılı olmak isteyenler için okuması gereken dua bilgilerini içeriyor. İnanarak ve temiz bir kalple duaları okuduğunuz da ilim arttırıcı olan duaların etkisini göreceksiniz. Herkesin hakkın da hayırlı olan dualırının kabul olması dileklerimizle......

Sayfayı Paylaş