gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

korkulur biz kadınlardan :)

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kadın zekasına bakarmısınız bizim sevgimizde nefretimizde çok büyük oluyor :minik: Kadınını kocasına yazdığı mektup :) ve siz olasaydınız ne yapardınız meleklerim evet güzel fikirler bekliyorum :pop2:

Sevgili Kocacim, Avrupadaki iş gezisinden donmeden sana haber vermek istedim, arabamla cok ufak bir kaza gecirdim,kotu bir kaza degil ve canim yanmadi,bana birsey olmadi onun icin endiselenmeni istemedim...Migrostan geri donerken tam evin garajina girecekken ayagim kaydi ve yanlislikla gaz pedalina basiverdim sonuna kadar...garaj kapisi hafif arizalandi ama senin arabanin tamponuna dokundurunca arabam en nihayet duruverdi...Cok ama cok ozur dilerim ve biliyorum ki senin o yufka yuregin ve muthis karakterinle beni affedersin...seni ne kadar cok sevdigimi biliyorsun canim benim...Aşağıda eksperin cekmiş oldugu resmi gönderiyorum, Seni tekrar kollarimin arasinda hissetmeyi 4 gozle bekliyorum kocacim...
    NOT: Sen evde yokken sevgilin aradi....sevgiler....

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: korkulur biz kadınlardan :)
    :zuha:
    ohh iyi yapmis :D

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

:zuha: :zuha: harika

4. ^*^eLa^*^

^*^eLa^*^ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

züpperdiii muhahaha

5. Hülya

Hülya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Bide bize çok abartısınız derler bu kadın abartmadan hatta azaltarak anlatmış kocasına herşeyi ama sondaki sevgilin aradı olmadı :D :D iyi yapmış yani

korkulur biz kadınlardan :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadınlar kadınlar ahh biz kadınlar

kadınlar kadınlar ahh biz kadınlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. biz kadınlar

biz kadınlar

kadın çişi sevişirken çişin gelmesi çiş yapan bayanlar Bize temizliğe gelen Bize temizliğe gelen teyze sivilcelerimin üzerine koyduğum salatalık dilimlerinden kendine salata yapmış! Bir de gururla, "Bak ziyan olmadı işte, ne güzel" dedi! Teyzecim o salatalıklarla beraber ne kadar iltihaplı sivilce yediğini bir bilsen! elmali_sheker; Cinsiyet: Kadın; Yaş:20; İl: İstanbul...
  3. biz kadınlar 3

biz kadınlar 3

ilk ağda öpüşürken hissedilenler Kocam bir kez kocasıdeli; Cinsiyet: Kadın; Yaş:23; İl: İzmir Kocam bir kez daha beni dumur etmeyi başardı. Haftasonu balığa gitme planları yapan canım kocacım duyduğu birkaç boğulma haberi yüzünden endişelenince "Bari suyun altındayken cep telefonum yanımda olsa, hiç değilse başıma bir şey gelirse yukardakilere haber verebilirim" diye...
  4. ahh biz kadınlar

ahh biz kadınlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Kadınlardan Korkulur

Kadınlardan Korkulur

Bir kadınla bir adam ayri ayri arabalarinda giderlerken Çarpisirlar. ikisinin de arabasi mahvolur ama şans eseri ikisi de hiç yara almadan kurtulur. Arabalarindan sürünerek çikarlar ve kadin adama bakip: " Çok ilginç! Sen erkeksin ben de kadın.Arabalarimiz mahvoldu ama ikimizde hiçbir sey olmadi.Bu belki de tanisip,dost olup,hayatimizin sonuna kadar huzur içinde birlikte yasamamiz için...

Sayfayı Paylaş