gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

korkun bızden

Konu, 'Çöplük' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. figen

figen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: korkun bızden

güzell...beğendim ....:D
    emeğine sağlık

korkun bızden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İncittiğiniz İnsanin Bedduasindan Korkun...

İncittiğiniz İnsanin Bedduasindan Korkun...

bedduadan nasıl kurtulunur beddua dan kurtulmak bedduadan kurtulmak Efendimiz (sas) Hazretleri redde uğramayacak üç duadan söz eder. Bu üç duayı da şöyle sıralar: 1- Ana babanın çocukları hakkındaki duaları. 2- Misafirin ev sahibi hakkındaki duası. 3- Mazlumun zalim hakkındaki duası. İşte bu üç duaya ehemmiyet vermeli, bu duaların bedduaya dönüşmemesine dikkat etmelidir. Aksi halde...
  2. Dinle'n Kork

Dinle'n Kork

Evet arkadaşlarım yaz geliyor... Bildiğiniz gibi yaz eğlenceleriyle meşhurdur ve bu eğlencelerin arasında çeşitli festivallerde vardır. Şimdi size bir festivalin taıtımını yapıcam Dinle'n Kork FANTAZİ PARK/RESORT DA yapılacak olan festivalimiz iki gün sürmektedir. Festivalde yer alacak şarkıcılar Ceylan Emrah Alişan ve aşağıda posterde gördüğünüz isimlrden oluşmaktadır Not: Konserde...
  3. incittiğiniz insandan korkun

incittiğiniz insandan korkun

Kalp kırmadan çok iyi düşünmek gerek..Alma mazlumun ahını,çıkar aheste aheste demişler...Hikayeden ders çıkaralım Efendimiz (Sallallahu Aleyhi Vessellem) Hazretleri redde uğramayacak üç duadan söz eder. Bu üç duayı da şöyle sıralar: 1- Ana babanın çocukları hakkındaki duaları. 2- Misafirin ev sahibi hakkındaki duası. 3- Mazlumun zalim hakkındaki duası. İşte bu üç duaya ehemmiyet vermeli,...
  4. korkunuzu yenecek dua

korkunuzu yenecek dua

1900 kere okunan dua cumartesi okunan dilek duası cumartesi duası duaları 1900 defa dua fe in tevellev fe kul hasbiyellahu la ilahe illa huve aleyhi tevekkeltu ve huve rabbul arsil aziym ben bu duayı çok korktuğum zaman okudum ve etki etti o korkum gitti arkadaslar.aksamları yatmadan 7 kez sabahları kalktığımda 7 kez okudum.bazı yerlerdede şöyle birşey duydum cumartesi günleri 1900 defa...

Sayfayı Paylaş