gebe
  1. kelebeğim

kelebeğim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

korkunç *****

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında kelebeğim tarafından paylaşıldı.

slm kızlar çok kötü bı ruya gordum 2 gundur etkısınden cıkamıyorum ruyamda tuvalette kocaman etler vardı onları kefenlıyoduk
    sonra annem ne bıcım yapıyonuz dedı ve etlerı bol suyla ovalay aovalaya yıkadı su hortumdan akıyodu
    zaten gomcez ne gerek var bbu kadar yıkıyon dedım bende
    of kızlar o kadar sıkıldımkı anlatamam :cry:

2. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

hayır olsun,nasıl yorarsan o çıkar derler.bilmiyorum rüyanın tabirini ama bana kalırsa su iyi bişey,eti yıkamak sanki hastalıktan beladan kurtulmak gibi bişeydir tahminimce. hayırlara çıksın inş..sıkma canını,rüya de geç :)

korkunç ***** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. korkunç gerçekler

korkunç gerçekler

yasak ilişki hikayeleri korkunç gerçekler yasak ilişkiler hikayesi aile içi ilişkiler sapıkça hikayeler Son 5 yılda töre ve namus gerekçesiyle kadına yönelik 1091 suç işlendi Arkanıza yaslanıp sesızce ve KORKARAK okuyun bunlar gerçek TÜRKİYE ne durumda ve bu duruma nasıl geldık........ BASTIRILMIŞ duyguların sapıkça ve şiddette mağdur olan neden hep...
  2. salabenin korkunç sonu..

salabenin korkunç sonu..

Rahman ve Rahim Olan ALLAH'ın (C.C.)adıyla" "Zekatları verinceye kadar, ALLAH C.C. imanları ve namazları kabul etmiyor" Hadis'i Şerif Salabe b. Hatibi'l-Ensari, Peygamber Mescidi'ne devam ederdi. Öyle ki, Peygamber Efendimiz SAV ona, "Mescidin Güvercini" lakabını vermişti. İbadet ve taat'a da öylesine hevesli ve meraklı idi ki, güneşte ısınmış kızgın taşların ve...
  3. Namaz'i Terketmenin Korkunç Sonuçlari

Namaz'i Terketmenin Korkunç Sonuçlari

cehennemdeki veyl vadisi NAMAZ'I TERKETMENİN KORKUNÇ SONUÇLARI Peygamberimiz (sav)"Rahman ve Rahim olan ALLAH'ın Adıyla …" °"HER KİM DE BU DÜNYADA KÖRLÜK ETTİYSE, O ARTIK AHİRETTE DAHA KÖR VE GİDİŞÇE DAHA ŞAŞKINDIR."İsra/72 ) (İNŞAALLAH, ALLAH C.C. ve Rasûlu'nün (S.A.V.) emir ve yasaklarına körlerden ve hafife alanlardan olmayalım. Ayrıca şeytanın, buradaki emir ve...
  4. ergenekonda korkunc iddia

ergenekonda korkunc iddia

Ergenekon'da korkunç iddia CIA Ankara’daki üst düzey bir görevlisiyle istihbaratı uyardı. Özkök Paşa’ya fiziki bir eylem yapılacak! İşte korkutan iddiaar; Ergenekon’da da gündeme gelen darbe girişimlerinin yaşandığı 2004 Şubat ayında dönemin Genelkurmay Başkanı Hilmi Özkök’e planlanan suikast girişiminin son anda engellediği öne sürüldü İddiaya ortaya atan haftalık Aktüel dergisi,...
  5. Bu ***** korkunç ve acı verici lütfen yardım edin

Bu ***** korkunç ve acı verici lütfen yardım edin

Sevgili admin ; çok sık ve entrasan rüyalar gören biriyim içlerinde bir rüyam var ki çok sık gördüğüm beni çok korkutuyor..kısaca özet geçiyorum lütfen tercüme edin Vücudumda karın bölgemde dışarıya doğru uzayan erkek organı oluyor ve büyüyor dışarıya doğru çıkıntı oluşuyor ve aşırı dereede acı veriyor bana .elimle tutuyorum ve içeri doğru bastırıyorum yine çıkıyor ve çevremdekiler bunu...

Sayfayı Paylaş