korkuyorum artık...

gamselim

Mekanın en şık Meleği
Üye
korkuyorum artık...
ne olur bana yardım edin kafamda yüreğimde artık hiç bişeyden anlamıo... sevdiğim adamla ne zaman buluşup bir araya gelsem sürekli yanımda başka kızlara bakıo en sonunda dayanamayıp ona başkalarına bakcaksan yanıma gelme dedim çünkü benim olan o gözlerle başkalrına bakıyordu ki benim yanımda bana dediği tek cümle onlara bakıom ama boş... ne demek istediğini anlamadım yada anlamak istemedim tek bildiğim canım acıyor ve korkuyorum artık sevdiğimle 1,5 yıldır cıkıom eskiden baktıgında kızlara sorardım ona oda bana yolda yürüyom napim nasıl yürüyeyim diyordu.. o an onu anlamaya calışıyordum her ne kadar buna yüreğim inanmasa da ona hak veriyordum ama şimdi baktıgında aldıgım cevaplar çook değişti..hele dün buluşmuştuk karşımızdan bir kız geciyodu bana tanıyıp tanımadıgımı sordu bnde tanıyom dedim oysa kızı tanımıyordum bana dediği kelime beni tanıştırsana oldu o kelimeyi duydugum anda elim ayagım boşaldı benim sevdiğim bunu nası derdi bana saatlerce kafa yordum hatayı onda deil kendim de aradım kendimi hiç tanımadıgım bir kızla kıyasladım sol yanım acıyo canımdan can kopuyo sanki.. beni üzdüğünün farkına varıp gönlümü almaya calışsada içim düşünmekten kendine sorular sormaktan vazgecmio ne kadar düşünsemde işin içinden cıkamadım ben sevdiğimle gecirdiğim her günü 5 sene olarak yaşadım çünkü onla herşei yaşadım acıyı kederi herşei biz resmen başkalrına karşı savaştık birbirimiz için offf yaşadıklarımızı düşününce bu nasıl olur diyorum aslında bu yaptıgı beni kırdı off durdu kafam resmen bana yardım edin ltfn şimdiden teşekürler...hepinize...

Gamzelim Merhabalar,

Yani bu durumda söylenecek tek birşey var. Senin yanında sana gereken önemi göstermeyen, gözleri dışarıda olan, aaa bu güzelmiş buda benim olsun, aa karıya bak be fıstık beni tanıştırsana tipindeki bir insanla sen BİR SANİYE BİLE DURMA

Bu adamdan sana zerre hayır gelmeyecektir. Evlilik bile olsa sonun hüsranla bitecektir. Nihayetinde yanındaki insana ( ki bu sevgilin senin sen onun yanındasın sevgili olarak ) hiç bir değer vermeyen insanın hiç bir şekilde senin yanında işi yok.

HEMEN AYRIL hemen, belki ya işte kolay diyorsunuz işte 1,5 yıl vs vs diyeceksin ama, ileride evlensen üç beş çocukla bu duruma düşsen dahamı iyi olacak. Vakit kaybetme postala bu cibilliyetsizi.

SADMİN.

Canım, durumun vahim ve iç acıtan bir durum. Duygularını, acını o kadar güzel anlatmışsın ki acını ben bile hissettim. Sevdiğin kişi sanırsam hovarda geçinipte tabiri caizse aç ve göz banyosu düşkünü. Fakat bunu senin yanında yapması affedilemez bir durum:S

Şimdi ben ne desem boş, yüreğini dinle sen en iyisi...

''Sen olsaydın ne yapardın'' diye soracak olursan, ben olsaydım affım zor olurdu, benim sevdiğimin beni sevmediğini düşünür ve onu istediğim kadar seveyim, yüreğimi yerinden söker kopartır ayaklarımın altında ezer ve ona göz banyosu yaparken, benimde buna seyirci kalmayacağımı söylerdim.

Hakkında en hayırlısı olsun. Bitirmek için yüreğine gücün yetmiyor ise mutlaka ona ders ver, sana saygı duymasını sağla. Baştada kendisine saygı duymasını sağla. Anlamıyorum zaten bu tarz erkekleri, bakıyorsun eline ne geçiyor aç kurtlar gibi bön bön bakınmaktan başka, bunu kendilerine nasıl yakıştırıyorlar ki :S Garip, zaten hayatın, aşkın kendisi çok garip :)

Ne demişler, ya bu deveyi güdeceksin, yada bu diyardan gideceksin... Lakin bu durumda deveyi gütmek, diyardan gitmekten daha zor gibi...

Daha 19 yaşındasın sevgili gamzelim. Kendini çok fazla kaptırma derim, zira bir kaç yıl sonra bunları belki de "çocukluk" olarak değerlendireceksin... Gençliğin şu anki en büyük sorunlarından biri bu. İlişkiler laubali bir hal almış. Kim kimi gerçekten seviyor belli değil. Gerçek sevgiyi bulmak giderek zorlaşıyor bu yüzden birazcık daha büyümen gerektiğini düşünüyorum. Karşındaki adamda ilişkinizi oyuncak sanıyor sanırım. Cıvımanın ve patavatsız konuşmaların bir anlamı yok. Sana sanki sıra arkadaşıymışsın gibi davranmış anlamadım nedir istediği... İlişkiyi yürütecek, bunu sorumluluğunu alabilecek biri değilse ki o olgunlukta olduğunu sanmıyorum, bırak derim. Bırak demek buradan doğru belki çok kolay ama ya al karşına ciddi ciddi konuş kendisine çeki düze versin, ya da bırak...

Bu arada, eğitiminizi düşünün, eğitiminize odaklanın ve meslek sahibi olmaya uğraşın. Duygusal problemler hayatı daha da zorlaştırır ve hedeflere odaklanmanızı engeller. Eğitiminizi ihmal etmeyin hem de değmeyecek insanlar için...

canım benim...ilk bizimle paylaştığın için teşekkürler..ben olsam bir saniye bile durmam yanında..bence ayrıl..şimdiden böyle şeyler yapıyorsa ki evlendiğiniz zaman o baktığı kızlara gider emin ol..sende onu beklemekle durursun evinde..zararın neresinden dönersen kardır..emin ol herkes bulunmaz hint kumaşı değildir..herşey gönlünce olsun tatlım...

Canim ya bu cok sacma bir durum,sacma demekten baska bir kelime bulamadim bu sozu hic kimse sevdigi insana soylemez,saka bile olsa soylemez,zaten boyle saka da olmaz.Ondan sana hayir gelmez en kisa zamanda iliskini kes,seni sevecek ve deger verecek baskalarinin da oldugunu unutma...

Geri