gebe
  1. nefil

nefil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

korkuyorum yardım edin ...

Konu, 'Gebelik' kısmında nefil tarafından paylaşıldı.

herkese merhaba.. konuyu yanlış yere açtıysam üzgünüm, özellikle hamilelik geçirenlere sormak istediğim bir şey var, hamileyken göbek katlanır mı ? hamile olduğumdan da emin değilim ama bu hamileysem özel nedenlerden dolayı istemiyorum .. adet görüyorum düzenli, ama hamileyken adet görüldüğünü söylemişlerdi, şişkinlik hissi var sürekli, sanki birden kilo aldım ama hamile göbeği gibi şekli, bastırıyorum sert değil yumuşak, oturunca katlanıyor, sizce kilo mu aldım yoksa hamile göbeği bu şekilde olur mu ? bu akşam test yapıcam ama akşama kadar dayanamıcam lutfen yardımcı olun, annem üşütmüşsün afedersiniz gazın var ondan dolayı karnın böyle diyor tekrar afedersiniz wcde baya zorladım evet gazım varmış karnım biraz indi gibi lütfen birisi bişey desin..
    kırmızıyla işaretlediklerim var sadece bende ...

Çok Erken Hamilelik Belirtileri

-mide bulantısı,baş dönmesi

-yorgunluk ve sürekli uyku hali
    -alt karında şişkinlik
    -akıntının artması
    -göğüslerin şişmesi hassasiyet
    -göğüs uçlarının renginin koyulaşması
    -sık sık idrara çıkma
    -bel ağrısı
    -ağızda kuruluk
    -ağızda metal tadı hissetmek
    -kokulara aşırı hassasiyet
    -iştah artması
    -mide yanması
    -idrar kokusunda değişme
    -kasıkta batma,kramp
    -gazlı olmak
    -eklemlerin ağrıması

2. Merve Ada

Merve Ada Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    109
    Ödül Puanları:
    33
    Dedigine Gore karninin katlanmasi kilo almis olmani gosteriyo ama belirtilerinin kimileride hamilelik belirtisi ..

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba olasılıklı yorumlar yerine İçinizin rahat etmesi açısından test yapmanızı öneriyorum.+ Hamile bayanlar mens olmaz .Düzenli mens oluyorsunuz gebe olduğunuzu düşünmüyorum

4. nefil

nefil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    test yaptım şimdi negatif çıktı yarın sabah bi tane daha test yapıcam ve kan testi de yaptırıcam insallah değilimdir..

korkuyorum yardım edin ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardım edin!

yardım edin!

düzenli adet görmeme rağmen geçen ay adetim 5 gün geçti.umut yerini hüzün aldı.02-06 -2011 adet olmam gerekiyordu.ve gece 11 de pembemsi bir kanama oldu az az geldi.gece boyunca daha önce yaşadığım adet sancısı yoktu.yerleşme kanaması diye ve biraz üzgünlükle bekledim.ama gelmedi.sabah kalktığımda iç çamaşırımda kan yerine siyah leke vardı.bu günse kahverengi lekelenme devam ediyor.geçen ayki...
  2. sitede yeniyim ve korkuyorum lütfen yardım edin :(

sitede yeniyim ve korkuyorum lütfen yardım edin :(

merhaba ben nişanlıyım. nişanlımla 21 nisan cuma sürtünme yolyla ilişkye girdik . adetimin son günüydü ve biraz kanamamm oldu hiç acı hissetmedim 1. sorum kzlığm bozulmuş olabilirmi ? 2.si ise adetimin son günüydü ve kesinlikle üzerime veya içime boş...... olmadı. ama zevk suyundan hamile kalınabileceğini okumuştum. çok korkuyorum yardım edin hamile olabilirmiyim :( iştahım arttı , midem...
  3. Yardım edin !!!!

Yardım edin !!!!

merhaba ben birini seviyorum ama onun beni sevip sevmediğini bilmiyorum . nisan ayının 25 inde çıktım 26 sında ayrıldı nedenide 5. sınıfta beni sevdiğini solediğinde ( tabi küçüktüm şimdi sekize geçtim ) öğretmene şikayet etmekmiş . geçen günde facebook ta konuşurken bana göz kırpma ve öpücük işaretlerini gönderdi . çok kafam karışık . bana yardım edin . ona nasıl davranmalıyım . nasıl...
  4. surtunme yoluyla ılıskıye gırdım korkuyorum yardım edın

surtunme yoluyla ılıskıye gırdım korkuyorum yardım edın

surtunme yoluyla ılıskıye gırdım ama ılıskıden sonra adet grum gecıtı bıraz ılıskıye kasım 1 de grdım adetım ekımın 12 de gelmıstı ılıskıden sonra kasım21 de geldı bu ayda gecıkme oldu doktora gtmktn krkuyrum ltfen yrdım edın
  5. nolur acil yardım edin çok korkuyorum

nolur acil yardım edin çok korkuyorum

ben bir yerde çalışıyorum orada sevgilim oldu çıktık daha sonra sorunlu bir şekilde ayrıldık kimse çıktığımızı bilmiyordu. daha sonra benm en yakın arkadaşım ile çıktı bunu herkese duyurdu.sorun bu değil ama arkadaşımın annesi bunları öğrenmiş bnm öğrendiğimi sanıp tehdit msjları attı. daha sonra arkadaşım annesinin aslında telefondan öğrendiğini söyledi dünde faceden bna (naber lan koduum)...

Sayfayı Paylaş