gebe
  1. aysedokumacı

aysedokumacı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

korkuyorum:(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında aysedokumacı tarafından paylaşıldı.

sevgili melekler bi derdim var.genç kızlığa adım attığım zaman ilk adet görmenin korkusuyla ne yapacağımı bilmdim.ve leke kıyafetime bulaşır die kat kat önlem aldım bunlardn biride pamuk kullandm acaba bişe olmuşmudur.zarar görmüşmüyümdür:(bu hep aklıma takılıyo ve çok korkuyorum:( acaba bişe olmuşmudur.kızlığa zarar glmişmidir:(

Son düzenleme: 2 Kasım 2010
  2. siyahınmatemi2

siyahınmatemi2 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok canım daha neler kızlık okadar kolay şeylerden zarar görmez eger bukadarda tedırgınsen bır doktora gıt derim....

3. aysedokumacı

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doktora gitmeyede çekiniyorum.utanıyorum:( kendim nasıl anlayabilirim:(

4. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ne alakası var bu kadarcık şeyle gitseydi ohoooo...hem neden bu kadar kafaya takıyorsun ki

5. aysedokumacı

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yakında ewlencem ve korkuyorum bu açıklamayı eşime yaparsam inanmayacağından:S bişi olmamıştır dimi.siz meleklere güveniyorum:) içim rahatladı biraz:)

6. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

kardesim senin yazdiklarin bana mantiksiz geldi!!???
    1. sen kaç yasindasin?
    ve ne zaman adet gördün ?
    ve yakinda evleneçem diyorsun ..?

2. bilgisayarda yazdigina göre ,marketden vs.. adet petleri, orkit vs.. satildigini da biliyorsun ...

3. darilma kizma bana ama yakinda evleneçem diyorsun, sen evlilige bile hazir degilsin kardesim...bu mantikla...sonradan üzülürsün..

7. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    canım korkulacak bişey yokk rahatt oll canımm bir şey olmaz pamuktann balımm rahat oll ve bu kadar cokk korkma....her genc kızın başına gelir :)

8. aysedokumacı

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben adet 14 yaşında oldum ve şuan 19 yaşındayım. ve burda paylaştığım derdimi daha önce kmseye söylememiştm.burda rahatca siz meleklere söyldim.açıklamalarınız için teşkkür edderim.sevgiler...

9. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    pamuğu nasıl kullandın onu tam anlayamadım ama doktora gitmen daha iyi psikolojik rahtlarsın

10. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Yok canim pamuktan ne olabilir ki,birsey olmasi o kadar kolay degil,hatta zor bile.

11. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Korkunu yenemezsen bir doktora git ve emin ol,merak etme onlar doktor ve isleri bu.

12. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Adet olduktan sonra hemen şimdi oldum demiyorki bu olay seneler önce olmuş olabilir ve çekindiği için saklamış olabilir ayrıca yaşının kaç oldugunuda bılmıyoruz evlenme konusunda hazırmı deılmı anlayamayız ki ..

canım sana tek diyecegim şey önemli bir şey yoktur bundan eminim .. pamuğu zaten komple kendine zarar verecek şekilde kullanamazsın.. ki kullanmış olsaydın o anda zararıyla karşılasırdın. o esnek bir yapıya sahip öyle zırt pırt zarar görcek birşey deil içini rahat tut diğer meleklerin dediğini yap ve bir hekime danış. tabi karar senin.. zorlama yok.

Azda olsa içini rahatlatabildiysek sewinirim..

13. aysedokumacı

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kanın geldiği yere koydum pamuğu.korkulacak bişey yok yani değilmi çok rahatladm saolun ballar:-*

14. aysedokumacı

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaşım 19 temmuzda 20 e grcem ve düğünde ağustosta filn olcak yani 20 aşında evlenmiş olcam.

15. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım bu tip şeylerle kafanı eşgul etmekten kurtul bence, sence çok önemlimidir bu kafana taktığın şey? seninle bir ömürü paylaşacak insan buna mı önem verip seninle hayatını birleştirecektir? eğer böyle biri karşına çıkarsa bırak gitsin zaten. yani kızlık zarıymış bilmem neymiş. ne absürb ne iğrenç şeyler ya, sen kendi kalbinin güzelliğini koru, böyle şeylerle kafanı hiç yorma canım. ben kızlar duydum bu kızlık zarı yüzünden ne başka ters ilişkilere giriyorlar, ben bu kızlık zarı peşinde koşan adamları çok merak ediyorum, birgün evlendiklerinde o kızlık zarı hala korunmuş ama ters ilişkiler yaşamış biriyle evlenip aa temiz mi diyorlar acaba , bu geri kafalılığa herşeye kusasım geliyor artık!!!!!

korkuyorum:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. korkuyorum

korkuyorum

-Korkuyorum- Korkuyorum artık yanlızlıktan Siyah ve karanlık odamdan. Elbiselerimin gece yarısı canlanmalarından ve Oyuncak askerlerimin canavarlaşmasından korkuyorum Korkuyorum artık insanlardan ve bakışlarından İçsel dünyamdaki hayallerimden korkuyorum Karanlıklar lordunun, şeytanın beni almasından korkuyorum Korkuyorum artık yanlızlıktan Geceleri tek başıma kalmaktan....
  2. Korkuyorum..

Korkuyorum..

Korkuyorum kayboldum birazda yorgunum Elimde eskiden kalma bir yara kanıyor Hüzüne alışmış göz kapaklarım seni arıyor Bırakma beni kalbim senin icin atıyor Hadi git bukadar yeter ama dur kapatıyım gözlerimi Deli ayrılık bu sancılı yannızlık bana koyar Bıraksanda beni dayanmaz yüregim Hatıralara baksamda seni arar gözlerim Bırakma beni öldürür bu yannızlık tüketir beni Nasıl ayrılıktır bunu...
  3. korkuyorum

korkuyorum

arkadaşlar lütfen yardım edin ben psikolojik olduğunu düşünüyorum ama yine de bi korku var 4 ay önce ilişkiye girdim ama içe bşalma olmadı içe girme de olmadı 4 aydır düzenli regl oluyorum aynı miktarda aynı sürede oluyor ya sizce sorunum nedir 2 haftadır falan mide bulantım çok fazla karnımda çok kötü bi ağrı var ne olabilir?

Sayfayı Paylaş