gebe
  1. mehtapkocaman

mehtapkocaman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

korsan kitabın parasını yazara gönderdi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında mehtapkocaman tarafından paylaşıldı.

Yazara mektupla 15 lira yolladı Kayseri’de, Mustafa Gödeş’in yazdığı ‘Kişisel Gelişim Zırvaları’ adlı kitabın Kayseri’de korsanını satın alan Süleyman T., okuduktan sonra vicdan azabı duyarak yazdığı özür mektubunun içine iliştirdiği kitabın parasını yazarına gönderdi.
    15 TL’lik kitap ücretini sayfaların arasına yerleştirerek mektubu yazarına gönderen Süleyman T. mektubunda, “Kitabınızı okuduktan sonra vicdanen rahatsızlık duydum. Affınıza sığınarak kitabın ücretini kul hakkı yememek adına zarf içerisinde size gönderiyorum” dedi.

http://gundem.milliyet.com.tr/vicdani-sizladi-yazara-mektupla-15/gundem/detay/1739177/default.htm

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
korsan kitabın parasını yazara gönderdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Graziella Kitabının Yazarı Kimdi

Graziella Kitabının Yazarı Kimdi

Graziella Kitabının Yazarı Kimdi ? Arkadaşlar Graziella Kitabının Yazarı Kimdi hatırlıyorsanız yada biliyorsanız yazın.
  2. Ezilenler Kitabının Yazarı Kimdir

Ezilenler Kitabının Yazarı Kimdir

Ezilenler Kitabının Yazarı Kimdir? Merhaba millet Ezilenler Kitabının Yazarı Kimdir yazarın adını bilenler yazsın lütfen.
  3. Kırık Taşlar Kitabının Yazarı

Kırık Taşlar Kitabının Yazarı

Kırık Taşlar Kitabının Yazarı Kırık Taşlar Kitabını Kim Yazdı Bir genel kültür bilgisi olarak Kırık Taşlar kitabının yazarının kim olduğunu paylaşıyoruz melekler :) Kırık Taşlar Kitabını Heraklitos Yazmıştır. Efesli Heraklitos filozof.Efes'in yerlisi olduğu ve babasının adının Bloson olduğu gibi detaylar dışında hayatı hakkında pek az şey bilinmektedir. Batı felsefe tarihinde dinamik bir...
  4. Suçluyorum Kitabının Yazarı Kimdir

Suçluyorum Kitabının Yazarı Kimdir

Suçluyorum Kitabının Yazarı Kimdir arkadaşlar bu kitabı okuyan varsa aranızda bana yazarın adını yazsın.
  5. Dönüşüm Kitabının Yazarı Kimdir

Dönüşüm Kitabının Yazarı Kimdir

Dönüşüm Kitabının Yazarı Kimdir bana bu kitabı okuyan varsa yazarın adını yazsın arkadaşlar

Sayfayı Paylaş