gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

korsan

Konu, 'J-K' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Korsan
    Rüyada korsan görmek sahte arkadaşlarınız yüzünden yaşamınız tehlikeye girecek demektir. Korsan olduğunuzu gördüyseniz, bu saygınlığınızın kaybolacağına , arkadaş ve akrabalarınızın sizden desteğini çekeceğine yorumlanır. Rüyada korsan görmek sahte arkadaşlarınız yüzünden yaşamınız tehlikeye girecek demektir. Korsan olduğunuzu gördüyseniz, bu saygınlığınızın kaybolacağına , arkadaş ve akrabalarınızın sizden desteğini çekeceğine yorumlanır. Sahte arkadaşlarınız yüzünden hayatınız tehlikeye girecek.Acımasız, sadece kendi çıkarlarını düşünen, sinsi ve yabancı biridir.Rüyada korsan veya korsan gemisi görmek, dis memleketlerden birine verdiginiz bir siparisin bu günlerde gelecegine, ve bu suretle sürüncemede kalan bir isinizin de bu suretle yapilacagina isarettir. Korsanla tanisip konustugunuzu görmek, çoktandir sizi üzen bir isin bugünlerde halledilecegine isarettir.Sahte arkadaşlarınız yüzünden hayatınız tehlikeye girecek. Korsan olduğunuzu gördüyseniz, bu itibarınızın sarsılacağı, yakın arkadaş ve akrabaların desteğini kaybedeceğinize işarettir.

korsan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msn Koruma

Msn Koruma

-Msn hesabı almadan önce kesinlikle bilgisayarınızdaki cookie'leri silin ve modeminizi resetleyin.Çünkü sizin peşinizde olan bir hacker bu yolla sizin hangi hesabı aldığınızı öğrenemez ve izinizi kaybettirmiş olursunuz. -Msn hesabı alırken kesinlikle gerçek isminizi yazmayın, sahte isimler kullanın. -Msn adresinizi uzun tutmaya gayret gösterin.Örnek; basindan_asagi_kaynar_su_dokulmez_oglu...
  2. Günesden korunun...

Günesden korunun...

Hayat kaynağı, ısı, ışık ve enerji kaynağı olan, bir zamanlar adına tapınaklar yapılıp, kurbanlar verilen güneş, son 30-40 yıldır deri üzerindeki olumsuz etkilerinin farkedilmesinden sonra, sakınılması gereken bir güç olarak da gündemde yerini almıştır. Yönetici yıldızı güneş olan bir ”Aslan Burcu” erkeği olarak güneş hakkında olumsuz şeyler yazmak bana çok zor gelmekle birlikte, görev...
  3. Himaye (koruma)

Himaye (koruma)

Rüyada birini himaye ettiginizi gör-mek, sevdiginiz bir kisinin inancini kazanacaginiza isarettir.
  4. koruma kararı

koruma kararı

merhaba ben 2 aylık evliyim evliliğimin 1. ayında eşimden şiddet görmem, eşimin beni zorla yanında tutması ve tehdit gerekçeleriyle eşim hakkında suç duyurusunda bbulundum ve o tarihten sonra ayrı yaşamaya başladık .ben şikayet dilekçemden 2 gün sonra pişman olup şikayetimi geri çekmek istedim ancak şikayette bulunduğum savcılık dilekçeyi merkeze gönderdiğini söyledi ve ben dilekçe yazıp...

Sayfayı Paylaş