gebe
  1. Melekcikcim

Melekcikcim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Korumasız ilişki yaşadım Bu Hamilelik mi?

Konu, 'Kadınlar' kısmında Melekcikcim tarafından paylaşıldı.

Kizlar lutfen yardım..10gün önce adet oldum adetim bittikten 4 gün sonra ilişki yaşadım korunmasız ama boşalma olmadı.ilişkiden sonraki gün sarı yapışkan akıntım geldi.1 gün sonrada yumurtalıklarımda agri yasadim. İlişki sırasında kuruluk yaşıyorum..bir sonraki adetime 15gun var. Yumurtlama donemim de degil.hamile olabilirmiyim?

2. Melekcikcim

Melekcikcim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Bu kadar çabuk gebelik belirtisi olmaz.Söz ettiğiniz sarı akıntı ve yumurtalık ağrısı enfeksiyon bulgusu taşıyor hekime görünün

4. Melekcikcim

Melekcikcim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tesekkur ederim.

Korumasız ilişki yaşadım Bu Hamilelik mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu ilişkide mi bitti

Bu ilişkide mi bitti

ünlü sanatçı Hülya Avşar annesinin vefatından sonra ikinci bir yıkıcı olayla mı karşı karşıya kaldı....... EVE DÖNÜŞ! HÜLYA AVŞAR’I EŞYALARINI TOPLAMIŞ KENDİ EVİNDEN İÇERİ GİRERKEN GÖRÜNTÜLEDİ... Bir grup “Kesin ayrıldılar” derken bir diğer grup “Kesinlikle ayrılık yok” diyor. Avşar ve Saran cephesinde ise konuyla ilgili ağızları bıçak açmıyor. AŞKLARINI KORUMA KARARI ALDILAR İKİ yıldır...
  2. Nurgül Yeşilçay ve Mehmet Özener 3 günlük ilişki mi yaşadı

Nurgül Yeşilçay ve Mehmet Özener 3 günlük ilişki mi yaşadı

mehmet özener nurgül yesilçay si mehmet ozener özener kimdir nurgül yeşilçay, mehmet özener, aşkı, birliktelermi, birlikteler, ilişkileri, ayrılığı, haberleri, resimleri ve ayrıntısı burada arkadaşlar Geçtiğimiz günlerde, Nurgül Yeşilçay'ın Mehmet Özener'le birlikte yeni bir aşka yelken açtığına dair haberler okumuştuk Melek'lerim. Nurgül Yeşilçay, bu haberlerin aslının olmadığını...
  3. Korunmasız ilişki yaşadım hamilemiyim?

Korunmasız ilişki yaşadım hamilemiyim?

acil kontrasepsiyon nedir,korunması ilişki sonrası gebelik şansı,korunmasız ilişkiyle hamile kalınırmı,korunmasız ilişki ve hamilelik hakkında bilgiler Korunmasız girilen bir cinsel ilişkiden veya kullanılan yöntemin başarısından şüphelenilen durumlarda ilişki sonrası gebeliğin olmasını engellemek amacıyla kullanılan yöntemlerdir. Bu amaçla, en sık olarak hormonlar yöntemler...
  4. Korumasız ilişkiye girdim hamilemiyim?

Korumasız ilişkiye girdim hamilemiyim?

Mrhb adetimden 10 gün önce ilişkiye girdik yani korunmadık 10 günde hamile kalınırmı adetime 3 gün war 2 gündürde sanki adet olucakmışım gibi ağrı war hamilemiyim acaba acil cvp
  5. Adetimden 3 gün sonra tersten ilişki yaşadım hamileliğim olabilir mi

Adetimden 3 gün sonra tersten ilişki yaşadım hamileliğim olabilir mi

Benm adetim 3 gun önce bitmisti sevgilimle tersten iliskiye girdik iç çamasirimin arka tarafi islanda sildik falan bu gunde az bsy kan geldi tam kan gibide deildi intaap gibi bsy hamilemiyim acaba ?

Sayfayı Paylaş