gebe
  1. ecrin4

ecrin4 Forum Okuru

Korumasız ilişkiye girdim hamilemiyim?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında ecrin4 tarafından paylaşıldı.

Mrhb adetimden 10 gün önce ilişkiye girdik yani korunmadık 10 günde hamile kalınırmı adetime 3 gün war 2 gündürde sanki adet olucakmışım gibi ağrı war hamilemiyim acaba acil cvp

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba değerli ecrin4 tarihlere bakıldığı kadarı ile ilişkiye girdiğiniz tarih yumurtlama döneminize denk geliyor gibi. Diğer bir değiş ile tehlikeli dönemde birlikte olmuşsunuz. Buradaki linkte sizin durumunuzda olan kullanıcıların değerli katılımları ile sorunuza daha net çözüm bulabilirsiniz. Ayrıca hamilelik ile ilgili bir süpheniz var ise BETA-HCG testi yapmanızı rica ediyorum.

Korumasız ilişkiye girdim hamilemiyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cok onemli yalvaririm cevap verin :(

Cok onemli yalvaririm cevap verin :(

Kizlar ben cok yanlis bisey yaptim biliyorum bunun farkindayim litfen kotu elestirmeyin cok pismanim zaten birdaha boyle bisey yaparsam Allah beni kahretsin Neyse soruyorum kizlar benim yasim kucuk 18 yasimdayim yeni girdim ve erkek arkadasimla biseyler yasadik Anlatiyorum nolur cevap verin :( Prezervatifle yaptik hatta bisey olmasin diye 3 kez degistirdisonra bosalmadan ben yeterli dedim...
  2. Korunmasız ilişki yaşadım hamilemiyim?

Korunmasız ilişki yaşadım hamilemiyim?

acil kontrasepsiyon nedir,korunması ilişki sonrası gebelik şansı,korunmasız ilişkiyle hamile kalınırmı,korunmasız ilişki ve hamilelik hakkında bilgiler Korunmasız girilen bir cinsel ilişkiden veya kullanılan yöntemin başarısından şüphelenilen durumlarda ilişki sonrası gebeliğin olmasını engellemek amacıyla kullanılan yöntemlerdir. Bu amaçla, en sık olarak hormonlar yöntemler...
  3. Adetliyken ilişkiye girdim hamile kalırmıyım?

Adetliyken ilişkiye girdim hamile kalırmıyım?

adetliyken hamile kalınırmı,adetliyken gebe kalınırmı,adetliyken hamile kalmak mümkünmü,adetliyken gebe kalan varmı,adet dneminde gebe kalma hakkında bilgiler 19 yaşındayım, adet dönemindeydim ve birlikteliğim oldu. Bu dönemde hamile kalınabilir mi? Cevap: Normal koşullarda adet görürken hamile kalmak hemen hemen mümkün değil. Fakat literatürde yumurtlamanın bu tarihte olduğu veya bu...
  4. Erkek arkadaşım parmağıyla girdi hamilemiyim

Erkek arkadaşım parmağıyla girdi hamilemiyim

Hanimlar merhaba. Umarim yardimci olursunuz. Biz erkek arkadasimla yakinlastik eliyle cinsel organimi elledi ve biraz parmagiyla giris yapti. Daha sonra agrimdan dolayi doktora gittim tam batin ceken doktor kist gordu dis gebelik olabilir mi dedi. Sonradan eyvah dedim bu olay aklima geldi.erkek arkadasim yakinlasmadan once wcye gitmisti elinde bisey varmidir falan taktim kafaya. Kadin doguma...
  5. Bakireyim boşalma olmadı zevk suyundan hamile kalabilir miyim ?

Bakireyim boşalma olmadı zevk suyundan hamile kalabilir miyim ?

Eylül ayının ilk haftası ilişki sayılamayacak bir şeyler yaşadım. Bakireyim ve boşalma da olmadı. Beni korkutan, içinde sperm barındırabilen zevk suyu. Bu olaydan 3-4 gün sonra ve ekim ayında zamanında regl oldum. Bu ay sınav dönemimdi, kendimi stresli hissetmiyordum ama uyku düzenim, beslenmem değişti. Araştırdıkça üstüne görme diye bir şey gördüm. Kuşkulandım ve iki idrar testi yaptım. İkisi...

Sayfayı Paylaş