gebe
  1. Sln_sln

Sln_sln Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Korunmadan ilşkye girdim

Konu, 'Çöplük' kısmında Sln_sln tarafından paylaşıldı.

Geçen haftalarda ayın 15 Mayıs gibi korunmasız ilişki yaşadım .Ancak ertesi gün hapını 2 gün içerisinde içtim. şimdide pembemsi kanlı akıntılar geliyor. Hamile olma riskim var mı acaba .Lütfen yardım edin.

Korunmadan ilşkye girdim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kanserden korunma

Kanserden korunma

Kanserden korunma rehberi Hastalık, sevdiklerinizden alabileceğiniz en kötü haberdir. Hele bir de içinde "kanser" sözcüğü geçiyorsa daha çok üzülmemek olanaksızdır. Kansere yakalanan eş, dost, akraba haberleriyle eskisinden daha sık karşılaştığınızı düşünüyorsanız, haklısınız. Ülkemizde kanser olgularının arttığını düşündüren gözlemler var. Gelişmiş ülkelerin çoğu, çevre...
  2. Büyüden Korunma

Büyüden Korunma

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ömür boyu korunma mümkün

Ömür boyu korunma mümkün

hamileyken korunmak gerekirmi hamilelikte korunmak gerekirmi hamileyken gerekir mi hamilelikte gerekir mi gebelikte ne kadar sağlıklı bilemiyorum tüplerin bağlanması duygusal olarak düşününce bağlatmamak gerektiğine inanıyorum ama ben bağlatmak istiyorum diyen bayanlara bu konumuz işte doktorların tavsiyeleri.. ÖMÜR BOYU KORUNMA MUMKUN - KORUNMA YÖNTEMLERİ - HAKKINDA Hiç çocuk...
  4. çığdan korunma yolları kısa

çığdan korunma yolları kısa

çığdan nasıl korunulur sosyal kitabı çalışma sayfa 53 4.sınıf acil lazım
  5. Gripten Korunmanın 9 Yolu..

Gripten Korunmanın 9 Yolu..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş